0

0
:
0

Самобутній колектив під керівництвом Валерія Івахненка за підсумками минулого сезону знаходився на більшій вершині над рівнем футзального моря Волині. Проте і «Вест Сайд» команда з традиціями, і в другій лізі регулярного чемпіонату лише раз дозволила собі зійти з майданчика без забитих голів. Отже легкої прогулянки не передбачалося для жодного з колективів, тим більш, що і зміна дислокації змушували команди призвичаюватися до нових умов, в незвичному залі. Невідомо на який дієті увесь цей час перебували «західняки», можливо харчувалися виключно сирим м’ясом, але такий агресивний тиск не могла б витримати жодна команда. Ось і «олімпіоніки» подалися: вже за вісім хвилин «Вест сайд» вів у рахунку 3:0. Голи на всі смаки забили Сергій Дідух, Олександр Христюк і Сергій Климюк. «Олімп» демонстрував непоганий позиційний футзал, але всі тонкі комбінації натикалися на супервмотивованих захисників «Вест сайду». Лише на останніх секундах «білим» вдалося добитися успіху, але одночасно зі свистком арбітра. Тому з перевагою в три м’ячі розпочався другий тайм. Вже перший розіграш стандарту від «Олімпу» був вдалим – Михайло Лобоцький пробив і сильно, і влучно. Минуло буквально декілька хвилин, і Михайло оформив дубль, а ще за хвилину Олег Мартин зрівняв рахунок. Отже м’яч вперто залітав лише в ті ворота, що розташовані ближче до стадіону «Авангард» і відмовлявся потрапляти у ворота, що ближче до плавального басейну. У «Вест Сайду» ж явно пропав запал, очевидно, сили було розраховано не надто раціонально. Цим скористалися «олімпіоніки», які виглядали досить свіжими і Михайло Лобоцький оформив хет-трик. Всі намагання «Вест сайду» повернутися в гру не принесли результату. Можливо під час тайм-ауту, який взяла команда «західного боку» варто було спробувати поміняти місцями ворота, щоб зруйнувати магію, але жарти жартами, проте в цій грі м’яч більше у сітці не побував, а тому все буде вирішено в наступній грі за тиждень.

Кращі гравці: Михайло Лобоцький – Сергій Дідух