0

0
:
0

В силу обставин, що склались у нашій країні, півфінальні матчі відбулись після більше ніж піврічної перерви. З огляду на те, що перший матч завершився результативною нічиєю 4:4, обидві команди вирішили з самого початку пропонувати одна одній відкритий зустрічний футзал. Тож високий темп приносить швидкі голи. Уже на 2 хв Тарас Кушнірук виводить свою команду вперед. Не встигла секундна стрілка зробити повний оберт, як за «Гандикап» уже відзначається Антон Калитка, і на табло знову паритет. Згодом значна перерва між офіційними іграми все ж таки відобразилась на фізичних кондиціях обох команд. Темп гри помітно спав, і атакуючі дії команд уже не носили в собі значної гостроти біля чужих воріт. Поступово «Гандикап» заволодіває територіальною перевагою, а їхні удари по воротах дещо гостріші та прицільніші в порівнянні з атакуючими діями свого суперника. За помірного темпу гри у першому таймі найбільш запам’ятались контрвипади на 10 хв. Спочатку ФК «Дубнівська» не використовує вихід один на один, а миттєва контратака від «Гандикапа» завершується хорошим пострілом повз воріт. А перший тайм так і завершився з рахунком 1:1.
Перелом у грі на користь «Гандикапа» наступив практично після курйозного голу у другому таймі. Воротар Василь Годун, вкидаючи м’яч від власних воріт, направляє «кулястого» прямо у штрафний майданчик суперника, а його візаві, роблячи спробу спіймати м’яч, лише торкається його і впускає у власні ворота. Це і був початок розгрому з «Дубнівської». Згодом голи-близнюки «Гандикап» забиває почергово з правого та лівого флангів – відзначаються Антон Калитка та Володимир Ярема. А під завісу матчу невідпорним ударом метрів з десяти дубль оформлює Василь Годун. Тож «Гандикап» у фіналі, а суперник з дистанції сходить.
Кращі гравці: «Гандикап» - Василь Годун, «Дубнівська» - Тарас Кушнірук