0

0
:
0

Нічия у першій грі залишала однакові шанси для сьогоднішніх суперників до абсолютного чемпіонства. Тож команди з перших хвилин завзято взялись штурмувати ворота один одного, але швидкі атаки з самого початку матчу поступово втрачають високий темп гри практично уже з 2 хв. Таким чином силовий та безкомпромісний футзал переходить у більш комбінований, в першу чергу, таку тактику нав’язують футзалісти «Респекта-2». Саме вони затівають впевнені та довгі розіграші м’яча на своїй половині майданчика з послідуючими випадами на ворота суперника. Але як показала гра, така тактика у першому таймі була лише на руку ФК «Пірванче». Адже уже на 7 хв завдяки перехопленню м’яча на чужій половині футзалісти з Пірванче вели уже з рахунком 2:0. Більше того саме Назарій Степанюк, який забив другий гол, міг відзначитись на тій же хвилині двічі. Проте не зміг влучити з середини майданчика в пусті ворота, які залишив воротар суперника, підключаючись до атаки своєї команди. А двома хвилинами раніше рахунок у матчі відкрив Дмитро Олійник. Тож практично з середини тайму «Респект-2» активізується саме за рахунок підключення до атак п’яти польових гравців. Та до перерви рахунок незмінний 2:0 на користь «Пірванче».
Другий тайм «Респект-2» розпочинає двома потужними атаками, проте воротар суперників на висоті. Гра починає набувати більш жорсткого характеру. На 18 хв арбітри змушені винести обопільні попередження, аби упередити надмірні амбіції гравців. Схоже такий перебіг подій більше засмутив ФК «Пірванче», адже саме вони на цій же хвилині пропускають у власні ворота – відзначається Олег Потрапелюк. Силова боротьба на майданчику точиться і надалі. А на 24 хв завдяки голу Богдана Ковбасюка на табло уже 2:2. Та на нічию і у другому матчі не була згодна жодна з команд. І тут більш поталанило молоді з Пірванче. Саме завдяки швидкій і наполегливій грі їм вдалось вирвати перемогу під завісу 25-ї хвилини – до фіналу ФК «Пірванче» виводить Дмитро Олійник.
Кращі гравці: «Пірванче» - Дмитро Олійник, «Респект-2» - Богдан Ковбасюк