:
6

Бас/Хомич

Ярмольська/Журибіда

Срібні призери та переможці суперліговиків, долаючи своїх на шляху плей-оф, підійшли до фіналу абсолютного чемпіонства. Розпочавши з центра майданчика, підопічні Віктора Ревка уже на 15 секунді гри дарують стрімку атаку своєму суперника, втративши м’яч після необачної передачі поперек майданчика. Та ворота хорівчан залишились сухими завдяки надійними їх кіпера. Загалом початок першої гри фіналу проходить на зустрічних курсах. Практично за півтори хвилини гравці «ТТІ» спромоглись організувати чотири небезпечних атаки, а згодом на 2 хв уже повели у рахунку – відзначається Максим Обертас. Схоже швидкий гол сколихнув «Надію», і незабаром першим ударом в рамку воріт на 3 хв Андрій Кузик зрівнює рахунок. Такий перебіг подій, мабуть, засмутив футзалістів з Нововолинська, адже ця ж 3 хв знову приносить радість «Надії», за яку відзначається Василь Денис. В подальшому у першому таймі хорівчани дещо домінують. Завдяки активному пресингу гравців «Надії» суперник помиляється все частіше і частіше. На протидію високому темпу «ТТІ» вдається до відпочинку завдяки тайм-ауту уже на 9 хв. Та перепочив і суперник. І кінцівка першого тайму за «Надією» не лише ігрова, а і гольова. На 12 хв та 13 хв завдяки двом голам Віталія Патуляка команди йдуть на перерву за рахунку 4:1 на користь Хорова.
Як і на початку першого тайму, так і у другому перший удар по воротах свого суперника наносять гравці «ТТІ». Але такий перебіг подій не засмучує Віктора Ревка, і його команда приймає рішення на гру з п’ятьма польовими гравцями. Зазвичай у футзалі таку тактику команди приймають, аби вирівняти ситуацію на свою користь, або ж при явній перевазі над суперником. Та на момент такого рішення ні те, ні інше не мало місця. Адже «ТТІ» вийшли на гру в якості чемпіона регулярки. Тож уже на 17 хв Андрій Никитюк карає свого суперника за зверхнє ставлення до його команди, направивши м'яч у пусті ворота метрів з двадцяти п’яти. Не забарився і третій гол від нововолинців. Після затяжної атаки на 19 хв відзначається Максим Попов. В подальшому гра показує, що у другому таймі фортуна повністю відвернулась від «Надії». На 23 хв Андрій Кузик зрізає м'яч у свої ворота після пострілу з кутового, а на 25 хв дубль за Андрієм Никитюком, і попереду уже Нововолинськ. Кінцівку гри хорівчани знову проводять з п'ятьма польовими, але уже у ролі наздоганяючих. Ставши у глухий захист, «ТТІ» у сьогоднішній грі зберігає переможний рахунок та інтригу у грі-відповіді.

Кращі гравці: «Надія» - Віталій Патуляк, «ТТІ» - Андрій Никитюк