:
7

Хомич/Леончук

Ярмольська/Голоскоков

Можливо, усі «Надії» від «першої» до «третьої» були б представлені в фіналах плей-офф, якби не порушення регламенту. «Dura lex – sed lex!» казали римляни, відповідно і КДК асоціації, підійшов до питання зважено та неупереджено, прийнявши рішення про технічну перемогу «Вадруса» в півфінальних матчах. Отже фінал «абсолютки» дублював матч регулярного чемпіонату, коли саме календарна гра була вирішальною для обох колективів. Тоді перемогу відсвяткували «вишкарі» з рахунком 5:3, героєм матчу став Віталій Кулай з хет-триком, а у суперників, як завжди, сяяв Василь Лойко. Інтрига матчу була на висоті, і вболівальникам залишалося спостерігати за тим, як розгорнуться події на паркеті ОДЮСШ. Вже на перших секундах Василь Лойко розрядив свою гармату з середини майданчика і перевірив пильність воротаря. В свою чергу гравці з «району» відповіли пасом через усе поле на Богдана Венського, удар якого також парирував воротар. Після першої половини тайму важко було віддати перевагу певній з команд. Ба! Навіть гольових моментів практично не було, адже концентрація гравців в кожному епізоді була на висоті. Два пропущені «Вадрусом» голи радше можна віднести на відсутність штатного воротаря, адже при всій повазі до президента клубу Вадима Русяка, який зайняв позицію в «брамці», все ж таки там йому доводилося важко. Під завісу першого тайму Віталій Кулай реалізував вихід сам на сам, і з запасом у три м’ячі на користь «Вишкова» команди пішли на перепочинок. Активний початок другої половини від «взуттєвиків» був очікуваним, готові до цього були і гравці «Вишкова». Щільно і уважно тримали оборону гравці з луцької околиці, з розрахуноком на те, що рано чи пізно запал опонентів закінчиться і вдасться скористатися нагодою в контратаці. На допомогу «Вадрусу» прийшов стандарт: штрафний з правого флангу замкнув на дальній Дмитро Бондарчук. Забитий гол додав сил «взуттєвикам», вони азартно йшли в атаку і часто лише ціною фолу їх вдавалося зупинити. Останні хвилини явно проходили на фоні втоми: гравці обох колективів припускалися помилок в досить простих моментах, а відтак можна було сподіватися на гол-«дурник». Тим не менш гол Іллі Грушецького аж ніяк не можна було рахувати таким: «четвірка» «Вишкова» зробив сольний прохід і прошив сітку воріт суперника! П’ять фолів в пасиві «вишкарів» за майже дві хвилини до кінця матчу, давали непоганий шанс «Вадрусу» отримати право на виконання «даблу», але опоненти зіграли уважно. Наприкінці гри команди обмінялися голами: Віталій Кулай оформив хет-трик і автогол трапився у «Вишкова». А десятиметровий таки відбувся: порушення трапилося одночасно з сиреною і Василь Лойко був невідпорним. Отже 5:3 на користь «Вишкова» і чекаємо на другий матч фіналу!
Кращі гравці: Дмитро Бондарчук – Віталій Кулай