:
4

Хомич/Леончук

Ярмольська/Голоскоков

Поразка «камазівців» в першому матчі з рахунком 0:3, звичайно не була остаточним вироком для підопічних Олега Юрчука, проте враховуючи неабиякий досвід дублю «Надії», потрібно було вигадати щось абсолютно несподіване, щоб забити швидкий гол і підняти градус інтриги в матчі. Враховуючи той факт, що в попередньому матчі основна «Надія» не змогла подолати «ТТІ», а «третя» була дискваліфікована, завдання у другого складу хорівчан було лише одне – здобути для клубу трофей в «абсолютці» бодай в одній з ліг! Досить просто розіграний кутовий став результативним для «Надії» - Сергій Редькович вбіг в середину карного і в торкання перевів м’яча у ворота. У відповідь «Камаз» розкреслив гарну комбінацію, Олег Юрчук вивів під удар Руслана Дорощука, але його постріл прийшовся в штангу. Практично відразу відповіли хорівчани і Володимир Кліш дотепно перекинув воротаря опонентів. Спроба кінцівку тайму провести з п’ятим від «Камазу» призвела лише до голу в незахищені ворота. 3:0 – за такого рахунку на користь фаворитів матчу команди пішли на перерву, а тому інтрига чемпіонства переставала бути інтригою. Підопічні Олега Юрчука після перепочинку продовжили виходити час від часу з п’ятим, але результату не спостерігалося, щоправда гострота виникала. Зрештою старання «камазівців» було винагороджено: гарно розкреслену комбінацію завершив Олександр Касянчук. Вадим Видихай покарав суперників за чергову невдалу спробу зіграти в номінальній більшості, і зважаючи на те, що до кінця гри залишалося п’ять хвилин можна було сміливо вітати «Надію» з головним трофеєм першої ліги сезону 2021-22. Хорівчани на класі завершили цей матч і попвнили клубну скарбничку ще одним трофеєм.

Кращі гравці: Юрій Савчишин – Олександр Касянчук