:
6

Леончук/Хомич

Ярмольська/Журибіда

Перемігши у першому матчі у три м’ячі, номінальні господарі не надто форсували події спочатку другої гри. Торпедівці, в свою чергу, власні атаки готували до вірного. Тож не надто високий темп на початку зовсім не сприяв гольовим ситуаціям поблизу обох воріт. І навіть, здавалось, гострий момент у виконанні Валентина Кривицького та Ігоря Блажиєвського, де перший вивів свого партнера віч-на-віч з воротарем, завершився нехитрим ударом повз воріт у виконанні останнього. Натомість в подальшому продумані атаки підопічних Анатолія Мищука увінчались успіхом на 5 хв завдяки наполегливості Миколи Наконечного, де перший його удар воротар відбиває, а після повторного капітулює. Навіть за середнього темпу у другій половині тайму обидві команди використовують своє право на тайм-аут. А сама гра надалі проходить практично без ударів по воротах. Винятком стає лише 14 хв, де Валентин Кривицький користується виходом один на один з воротарем та підступно направляє м’яч під ним у ворота. Обопільними ударами обмінялись команди на останній хвилині тайму, та на перерву йдуть за рахунку 1:1.
З самого початку другого тайму «торпедівці» уже грають першим номером. Навіть початковий удар з середини ледь не застає зненацька суперника, та воротар переводить м’яч на кутовий. 17 хв запам’яталась індивідуальним проходом Валентина Кривицького, та його завершальний удар прийшовся повз воріт. Після чого гру до своїх ніг перебирає уже його опонент Микола Наконечний. З інтервалом у дві хвилини, починаючи з 19 хв, Микола вирівнює ситуацію на табло за підсумками двох матчів. Окрилені успіхом, «торпедівці» не зупиняються, а для перепочинку і подальших атак своєї команди наставник з Копачівки на 24 хв бере тайм-аут. Але схоже, такий крок зіграв лише на руку супернику. Невтомний Валентин Кривицький невдовзі мчить до воріт суперника уже лівим флангом та несподівано пробиває метрів з дванадцяти, чим заставляє воротаря суперника діставати м’яч з сітки. І все ж врятувати гру «торпедівці» могли, але на 28 хв удар Тараса Бондарчука прийшовся у поперечину. Гра у п’ять польових від «Торпедо» за останніх дві хвилини успіху жодній з команд не принесла. ФК «КумІКо» стає абсолютним чемпіоном сезону 2021/2022 рр.
Кращі гравці: «Торпедо» - Микола Наконечний, «КумІКо» - Валентин Кривицький