:
3

Леончук/Хомич

Ярмольська/Журибіда

Результат першого матчу дозволяє футзалістам з Володимирівки почувати себе досить впевнено у грі-відповіді. А молодий амбітний колектив з Пірванче і сам не сильно вірив у перемогу за підсумками двобою. Команди грають у своє задоволення, практично не створюючи небезпеки біля чужих воріт. Перший удар по воротах все ж відбувся за футзалістами з Пірванче, де протягом однієї хвилини Тарас Папко двічі турбує воротаря суперників. А у другому випадку навіть змушує його виймати «кулястого» з сітки. «Володимирівка» у боргу довго не залишалась. Через 24 секунди Тарас Кабанов встановлює рівновагу. Відкритий футзал продовжується і надалі. На 5 хв дубль Тараса Папка знову виводить «Пірванче» вперед. Це ще більше заводить його його команду, і вона атакує все більше і більше. На 9 хв «Володимирівку» виручає поперечина, а згодом схоже і тайм-аут, який і збиває наполегливий темп футзалістів з «Пірванче». До своїх атак надалі володимирівчани відряджають лише одного нападника в особі Тараса Кабанова. Саме він на відмінно справляється із своїми обов’язками, вивіши свою команду вперед на 10 хв. А хвилиною раніше нічийний рахунок підступним ударом встановив Леонід Чабан.
Результативним виявився і другий тайм. Але уже з точністю до навпаки на користь ФК «Пірванче». Довівши перевагу до рахунку 5:2 завдяки Сергію Чемерису та хет-трику Тараса Кабанова, «Володимирівка» збавляє оберти і віддає ініціативу супернику. Починаючи із 17 хв, забивають уже лише номінальні гості. Початком кінцевого нічийного результату став гол Андрія Ткачука, а кінцем покер Тараса Папка на 25 хв. Тож «Володимирівка» до свого чемпіонського титулу сезону 2021/2022 рр. серед третьолігових клубів додає ще й кубок абсолютного чемпіона.
Кращі гравці: «Володимирівка» - Тарас Кабанов, «Пірванче» - Тарас Папко