42: 23

Обидва суперники, що сьогодні дійшли до півфіналу Кубка АМФВ, на своєму шляху не мали особливих проблем зі своїми опонентами ні в 1/8, тим паче в ¼ стадіях кубкових баталій. «Крошу» здолали відповідно «Олімп» та «Фіміам», а ФК «Духче» не мали значного опору з боку футзалістів ківерцівського «Локомотива» та любешівської «Прип’яті». Тож у сьогоднішній зустрічі суперники були гідні один одного. Забігаючи наперед, про це свідчить і той факт, що гра завершилась з нічийним рахунком 2:2. Більше того обидві команди виграли свої тайми з однаковим рахунком 2:0. А перебіг подій відбувався так. З самого початку гравці нав’язують тактику індивідуального пресингу. З незначною перевагою на старті матчу більш впевнено почувається «Духче». Та «Крошу» надійно перекриває всі підступи до своїх воріт. До того ж надійно грає кіпер лучан. Тож відчувши впевненість у тилу, «Крошу» організовує свої атаки, одна з яких на 5 хв завершується взяттям воріт. Досить несподіваного та потужного удару метрів з сімнадцяти завдає Вадим Словік. Першим на шляху м’яча перед власними воротами опиняється Святослав Гадзінський, зрикошетивши від якого м’яч опиняється у власній «рамці». Подвоїти рахунок ФК «Крошу» могли на 8 хв. Та вийшовши віч-на-віч з воротарем суперника Вадиму дубль оформити не вдається. Але помилку свого партнера за хвилину вдається виправити у такій же ситуації Павлу Баласу. Це і був остаточний рахунок першого тайму.
Щойно розпочинається другий тайм, як ФК «Духче» скорочує рахунок до мінімуму. Скориставшись помилкою захисника, відзначається Андрій Приймачок. Схоже початок другого тайму уже повністю за «Духче». На 16 хв лише завдяки відмінній грі воротаря «Крошу» рахунок залишається незмінним. Згодом, оговтавшись від пропущеного м’яча, футзалісти «Крошу» вирівнюють гру. Хороший слалом правим крайнім проводить той же Вадим Словік, де його завершальний удар на себе бере хрестовина. В подальшому зовсім не обов’язковий пенальті у власні ворота заробляє захист «Крошу». За гру рукою у власному карному майданчику свого суперника наказує Євген Поліщук. А сама кінцівка гри знову за «Духче». Та нічийний рахунок тримається аж до післяматчевих шестиметрових ударів. І тут завдяки почерговим зусиллям Вадима Словіка та Вадима Мойсеєва, Олега Бурця та Андрія Приймачка, Павла Баласа та Євшена Поліщука рахунок залишався нічийним і у серії післяматчевих пенальті. І лише завдяки голу Дениса Карпюка та удару в «молоко» Олександра Ткаченка до фіналу проходять футзалісти «Крошу».

Кращі гравці: «Крошу» - Павло Балас, «Духче» - Андрій Приймачок