0

0
:
0

Дещо складніший шлях долали футзалісти «Хавеста» до ½ фіналу Кубка Прогресу, аніж їхні нинішні суперники. З мінімальним рахунком у 1/8 «Хавест» переміг амбітну «Дежу» і лише у післяматчевих пенальті «Хавесту» в ¼ поступився «Острожець». «Бусмаркет» почергово здолав «Трейдерс» та «Волинь-АТО». Очна ж зустріч у третьоліговому дивізіоні регулярного чемпіонату завершилась мінімальною перевагою «Хавеста» з рахунком 2:1. Тож не форсуючи подій на початку гри, «Хавест» зберігав надію на перемогу і вихід до фіналу. «Бусмаркет», в свою чергу, перед виходом до фіналу прагнув реваншу за поразку у регулярці. Нервозність гравців обох команд супроводжувалась необов’язковою втратою м’яча у простих ситуаціях, що не давало змоги організовувати небезпечні атаки. Лише на 6 хв «Хавест» спромігся на два небезпечних удари по воротах суперника, та взяття воріт так і не відбулось. А от одна з небагатьох атак «Бусмаркета» на 9 хв виявилась результативною. Рахунок у грі відкриває Іван Корчук. Закріпити успіх «Бусмаркет» міг на 12 хв, та цьому завадив кіпер суперників.
А от на початку другого тайму «Хавест» міг відігратись. Та у завершальній стадії нападник хибить, направивши кулястого повз стійку воріт після виходу віч-на-віч з воротарем. Середина другого тайму запам’яталась більше почерговим взяттям тайм-ауту, аніж конструктивними атаками. Правда одна з таких атак у виконанні «Хавеста» на 22 хв все ж відбулась, але знову без результативно. Наприкінці зустрічі задля спасіння матчу номінальні господарі вдаються до гри з п’ятьма польовими гравцями. Та клас гравців не дозволяє впевнено утримувати контроль над м’ячем. Це і призводить до взяття воріт «Бусмаркетом». У пусті ворота кулястого направляє Сергій Бондаренко. Не надто результативна, але все ж перемога з рахунком 2:0 виводить «Бусмаркет» до фіналу Кубка Прогресу.

Кращі гравці: «Хавест» - Олександр Згоранець, «Бусмаркет» - Іван Корчук.