4: 2

Журибіда Віктор/Гетьман Василь

Так вже розпорядився календар цього футзального  week-end(у),  що безумовно дві найсильніші команди 4-ої ліги з інтервалом, що помістив у себе чуть більше години, вдруге за вечір зійшлися на паркеті  ОДЮСШ. В кубковій баталії, яка до речі із-за сигналу тривоги розтяглася чуть більше чим на дві з половиною години, мінімальну перевагу здобули футзалісти взуттєвої фабрики і завоювали оМРІЯний  КУБОК  МРІЇ.
Суперники добре вивчили один одного і дійсно виглядали гідними опонентами. Нагадаю, що в регулярній першості лише завдячуючи додатковим показникам(а саме перемога в очному двобої з рахунком 5:3!!!) чемпіоном стала команда з Вишкова.Саме з таким же рахунком завершили суперники і свою першу дуель в фіналі за абсолютне чемпіонство.Тим не менше, номінальні господарі, не дивлячись на перевагу в два м'ячі, навіть не думали відсиджуватись в обороні і ловити суперника на контратаках. А можливо підопічних Олеся Онопченка  до таких атакувальних дій спонукала саме невдача в битві за Кубок, адже вдруге за вечір зазнати фіаско вишківці явно не хотіли.Вже в дебюті поєдинку, на 2-й хв. Богдан Венський розігнав стрімку атаку і відкотив передачу на Іллю Грушецького, який розмочив ворота гостей. В біло-чорних в дебюті не дуже клеїлась атакувальна гра, проте вони знайшли чим відповісти супернику----їх найактивніший гравець під 4-м номером раз за разом розряджав свою гармату фактично з любої дистанції.Спочатку кілька його дальніх пострілів були неточними, але на 6-й хв. з ближньої дистанції вищезгаданий Василь Лойко зрівняв рахунок.Пропущений м'яч мало-що змінив у рисунку гри----футзалісти в чорних футболках, підбадьорувані своїми вболівальниками продовжували атакувати.Особливо хотілось би відзначити голосисте вболівальницьке "тріо", що розташувалось на лівій від входу трибуні----їх дружне скандування підганяло ФК "Вишків" в атаку.Тому цілком логічно, що на перерву команди пішли за переваги господарів в один м'яч----це Богдан Венський знову вивів вперед свою команду. Після перерви гра проходила в тому ж руслі---підопічні Вадима Русяка намагались відігратись, але шансів для цього біля воріт Віталія Остапука було обмаль.Більше того, невдовзі Ілля Грушецький віддав "боржок" своєму партнеру за асист в 1-му таймі......і тепер вже Богдан Венський оформляє свій дубль в цій зустрічі з пасу Іллі.Проте відразу ж в наступній атаці невтомний Василь Лойко відповідає своїм дублем і знову зводить відставання взуттєвиків до мінімуму. За кілька хвилин у вишківчан назбиралось 5-фолів, а тут ще й за гру рукою прилітає 6-й!!! Дочекались вболівальники "дабл", але найкращий гравець гостей вирішив пробивати не з 10-метрової позначки, а з того місця де була гра рукою( 7,5-8м до лінії воріт, але трішки під кутом). Слід відмітити, що не в своєму силовому стилі пробивав Василь, а вирішив вдарити більше на точність і техніку, але кіпер з Вишкова зреагував на відмінно. А ще за хвилину Віталій Кулай вчетверте в цій зустрічі засмутив кіпера  Vadrus(а) Тараса Яковлюка і встановив кінцевий рахунок 4:2 на користь Вишкова.Тож щирі вітання обом колективам за красивий футзал і відмінні результати в сезоні 2021/22рр.  і чекаємо старту нового сезону.
Кращі гравці: Венський Богдан - Лойко Василь