:
5

Журибіда/Хомич

Журибіда/Журибіда

До фіналу Кубка Прогресу «БусМаркет» дійшов завдяки нелегкій перемозі в ½ фіналу над «Хавестом», «Атлетік» же досить легко у попередній стадії здолав клуб «Ветеран» з Володимирівки. Незважаючи на швидкий гол уже на 2 хв від Андрія Чабана, на майданчику починається безкомпромісна кубкова боротьба. Згодом на 3 хв «БусМаркет» двічі втрачає шанс зрівняти рахунок. В одному з цих епізодів після розіграшу штрафного м’яч навіть потрапляє у стійку. Взагалі фортуна цього вечора була більше на боці футзалістів з Млинова. Практично без підготовки та без замаху на 6 хв Олександр Халик приймає рішення пробити по воротах суперника, що і застає зненацька воротаря, котрому вдруге приходиться діставати м’яч із власної сітки воріт. «БусМаркет» продовжує грати від оборони та намагається вивести на ударну позицію своїх партнерів завдяки довгим передачам. Одну з таких і використовує Роман Дмоховський. Прийнявши м’яч від партнера, він з розвороту завдає підступного удару. Здавалось, воротар реагує та ліквідовує небезпеку, але кулястий все ж умудряється прошмигнути повз нього, і рахунок стає 1:2. Саме так і завершується перший тайм.
Динамічна спортивна боротьба, на зворотніх курсах та за максимальної швидкості проходить другий тайм. Після повільних двох-трьох передач на своїй половині майданчика суперники демонструють взривні атаки, які завершуються такими ж швидкими втратами м’яча або ж гарматними пострілами повз воріт, а подекуди і чудовою грою обох кіперів, а здебільшого саме Владислава Савчука. Скоротити рахунок «БусМаркет» міг на 19 хв, та завадила цьому відмінна реакція воротаря суперника. Взагалі ж гольових моментів у цій грі вистачило б на цілих три. Але м’яч вперто оминав рамки воріт. І лише на 25 хв Михайло Вітерук впритул розстрілює Владислава Савчука і встановлює остаточний рахунок 3:1 на користь своєї команди, яка і забирає до своєї скарбнички Кубок Прогресу.
Кращі гравці: «БусМаркет» - Владислав Савчук, «Атлетік» - Олександр Халик