1: 4

Гайда Яна

Поєдинок розпочався з «розвідки» обох команд та виявлень сильних і слабших сторін суперників . Рахунок у матчі на 6 хвилині відкрив волинянин Владислав Петров, який класно зіграв в ролі «стовпа» - прийняв, розвернувся і точнісінько відправив мяч у нижній кут воріт. Після цього маневиничани прокинулись і почали штурмувати атаками «Волинь». У гостей в ролі розігруючого виділявся Колбасюк Денис, який обігрував суперників і розганяв атаки своєї команди. В підсумку одна з них завершилась голом у виконанні Назара Назарука і команди пішли на перерву з нічийним рахунком. Другий тайм розпочався з чисельних атак ДЮСШ Маневичі , і одразу відзначився Станіслав Богайчук. Це дещо дезорієнтувало молодих волинян, які старались нав’язувати боротьбу і «ловити» суперників на контр-атаках, де особливо виділявся Ян Гнасюк боровшись за кожен мяч. Але це не приносило дивідендів лучанам і згодом Станіслав Богайчук оформив дубль, а Назар Назарук поставив крапку на прикінці зустрічі - 1:4 на користь Маневич.