3: 6

До першої гри серед четвертолігових клубів п’ятнадцятого ювілейного чемпіонату волинського футзалу команди підійшли з різним ігровим багажем клубної гри. «Воротнів» у даних ігрових баталіях далеко уже не новачок, гравці ж «Локі» майки свого клубу у офіційних іграх одягнули вперше. Та схоже амбіцій для сьогоднішньої перемоги у номінальних гостей було набагато більше. Мотивацією для цього було і те, що їх ворота захищав сам Президент Асоціації футзалу Волині Дмитро Притулюк, а до нападу активно підключався один з меценатів Дмитро Піддубний. Саме останній і відкрив рахунок у зустрічі уже на 4 хв. Гра і в подальшому проходить під диктовку «Локі». Та кулястий вперто не заходить до воріт суперника. Удари нападників гостей приходяться якщо не у воротаря, то у каркас воріт. А от «Воротнів» свої шанси не втрачає. На 10 хв Ігор Янченко встановлює рівновагу, а на 12 хв Денис Лафета уже виводить свою команду вперед. Щоправда, сталось це зовсім не без помилки Дмитра Притулюка, який не зовсім виправдано залишив свої ворота далеко позаду, і м’яч практично з центра майданчика влучає у сітку. Здавалось, перший тайм так і завершиться перемогою «Воротніва», та з цим був не згідний Микола Глушаков, який встановив рівновагу за чотири секунди до перерви.

Початок другого тайму знаменується голом Василя Пилипюка на 15 хв, і «Локі» знову попереду. Зважаючи на дещо поважний вік з боку обох команд, другий тайм проходить на не надто високих швидкостях. Та суперники грають на межі власних фізичних можливостей, віддаючись в боротьбі за м’яч у кожному епізоді. Саме тут і не завадив тайм-аут на 19 хв, яким користаються гравці «Локі». Як згодом виявилось, це і пішло їм на користь. А найбільш вдало хвилинною перервою скористався Дмитро Флішаровський, який протягом трьох хвилин відзначається хет-триком. Тут слід відзначити досить потужний постріл зі стандарту метрів з п’ятнадцяти, після якого на табло стає рахунок 2:6 на користь «Локі». Натомість остання хвилина проходить за атак уже «Воротніва». А як зазвичай буває, хто атакує, той забиває. Тож за 14 секунд до завершення гри В’ячеслав Дорош домагається свого і дещо скорочує рахунок у грі, яка констатує стартову першу перемогу у історії «Локі».

Кращі гравці:  Дмитро Лисик - Дмитро Флішаровський