1: 10

Гайда Яна/Голоскоков Дмитро

Приємно спостерігати за командами, що будують стратегію зростання з опорою на вирощування своїх кадрів. Саме Гірка Полонка за рахунок своєї школи дитячого футзалу не має проблем з поповненням складу. Гравці, що минулого сезону захищали кольори свого клубу в дитячій футзальній лізі Волині тепер вийшли на майданчик в статусі «основи». Що  стосується суперників, то не менш приємно спостерігати і за тим, як з’являються нові колективи, і звичайно, хотілось би, щоб новостворена команда «Лайм Фіт» зустріла ще не один ювілейний сезон АМФВ. Основу нового клубу склали гравці доросинівської громади (до речі, Юрій Шур обрав для себе Гірку Полонку, а не Лайм Фіт і це теж інтрига!). Отже було цікаво, хто ж одержить гору: новачки чемпіонату (нехай і з досвідченими гравцями) чи загартовані протистояннями (нехай і в дитячій лізі) «ветерани» футзальних перегонів. Ініциативу на початку захопили гравці спортивно-оздоровчого комплексу: декілька вдалих доставок м’яча на ударну позицію, потужні удари могли відкрити рахунок, проте на шляху спортивного снаряду вставали захисники або воротар. Все змінилося, коли на майданчик вийшла друга четвірка Гірки Полонки – гра пішла на зустрічних курсах і небезпека почала виникати у воріт номінальних гостей. Проте першими рахунок відкрив таки «Лайм Фіт» - голкіпер далеко вкинув м’яч, за нього зумів зачепитися Кирило Павловій, обіграв воротаря і добився успіху. Суперники відповіли просто шквалом атак і лише майстерність хранителя воріт Дмитра Салєя рятувала «лимонних» від неминучого голу. Ще одна довга доставка Дмитра на Кирила дозволила Павловію оформити дубль і збільшити відрив у рахунку на два пункти. Чудовий гол вже за хвилину виконав Ігор Грицюк, потужним ударом в «дев’ятку» здалеку, і після цього «полончани»  почали «сипатися»: ще два голи підряд зробили рахунок 0:5 і підопічним Сергія Гомона знадобилося зібрати усі сили та характер, щоб зібратися і спробувати переламати хід поєдинку. До перерви Леонід Стащук зумів сквитати один гол і одноклубникам було про що поміркувати під час перерви. Після перепочинку малюнок гри не змінився: Дмитро Салєй закидав м’яч максимально далеко, а тому Ігор Грицюк оформив дубль якраз після такого доооовгого пасу. А от позиційну атаку завершив Кирило Павловій, оформивши хет-трик. Розгром продовжив Микола Метеха, а тому «Гірка Полонка» взяла тайм-аут, але той же Микола як під копірку замкнув абсолютно таку ж гольову комбінацію «лимонних», зробивши заявку на двозначний рахунок. Ігор Грицюк став виконавцем цього рахунку, який і став остаточним : 10:1 на користь дебютантів.

Кращі гравці: Юрій Шур – Кирило Павловій