:
3

Твердяк Микола, Котельчук Ігор, Хомич Анатолій

Гайда Яна/Голоскоков Дмитро

От вміють команди здивувати зміною назв на початку сезону. Ну добре, була команда Радивилів, стала Дім Фасадів, тепер вони ж Динамо-2, певна логіка прослідковується. А от чому Переможна Варта стала біржевим оракулом для кріптовалюти – я не зрозумів. Наявність на емблемі клубу зображення бика та ведмедя також ясності не добавили: незрозуміло на підвищення чи на пониження буде грати команда. Певне полегшення було зі сторони суперника: Мильськ залишився Мильськом – срібним призером регулярного чемпіонату шостої ліги минулого сезону. Перший випад зробили «ведмежобики»: Владислав Марценюк зміг перекинути воротаря, але м’яч пройшов вище воріт. Ще один постріл відбив воротар Мильська Валерій Татюк. Взагалі роботи у Валерія було немало, проте справлявся він непогано і нулі на табло під час перерви свідчили, що воротарська підготовка на рівні. Початок другої половини  був за Мильськом – лише каркас воріт врятував команду «криптоброкерів»  від неминучого голу. Комбінували команди непогано, але більша частина гри точилася в середині майданчику і до ударів справа не доходила. Отже було невідомо на що ж таки грають «червоні»: на пониження чи на підвищення? «Ведмеді» на майданчику чи «бики»? «Ведмежий» тренд міг створити Віталій Грушовець, але удар пройшов повз дальню штангу «білої банди». Гра котилася до завершення, і здавалося, що арбітри зафіксують першу «суху» нічию ювілейного сезону АМФВ. Вилучення в стані Мильська залишало у більшості «брокерів» до кінця матчу. Опоненти зайняли глуху оборону… Остання хвилина вмістила в себе стільки емоцій, скільки не вміститься в жоден делегатський звіт про матч. Скажу одне: за 11 секунд до кінця, захист здригнувся і остаточно визначилося, що на майданчику були «бики» 1:0!

Кращі гравці: Віталій Кромський – Валерій Татюк