1: 6

З нульовим багажем у турнірній таблиці підійшли обидві команди до другого туру ювілейного чемпіонату Волині з футзалу. Відміні лише в тому, що «Легіону» була зарахована технічна поразка за неявку на гру з футзалістами з Ратніва, а ВНУ відповідно до жеребу гру у першому турі пропускав. Досить активно розпочали матч студенти, переміщаючись по всій площині майданчика. Не забарились і перші удари по воротах суперника, яких уже на 1 хв статисти нарахували аж чотири, та всі вони прийшлись повз воріт. А от щойно розпочалась друга хвилина, і перший прицільний удар, що прийшовся у рамку воріт, завершився голом. За «ВНУ» відзначається Назар Тракало. Певна територіальна перевага, яка проглядалась за студентами на початку гри, незабаром втілилась і у другий гол. На 3 хв це підтверджує Олександр Ткаченко. Лише пропустивши два голи, «Легіон» трішки оговтується і починає огризатися. Проте поодинокі контрвипади великої загрози для воротаря суперника не несли. Тож середина тайму проходить за обопільних атак суперників. Та фартить тут знову студентам. Зовсім невимушений стандарт, за подвійну гру у м’яч після передачі від свого партнера отримує право на пробиття вільного з лінії карного майданчика команда «ВНУ» на 7 хв. Саме цей момент констатує рахунок 3:0 після влучного удару Назара Тракала. Схоже, на тренуваннях студенти велику увагу приділяють саме стандартам. Адже черговий гол вони святкують уже на 8 хв, розігравши черговий штрафний, де відзначається Віталій Подзізей. Як згодом з’ясувалось, це не був останній гол у таймі, адже крапку ефектним ударом ставить Назар Мірко.

Щойно розпочавши другий тайм, «Легіон» розігрує відмінну комбінацію за участю трьох гравців, та, схоже, остання передача була зайвою, і воротар ліквідовує гольову атаку. Відносно рівна гра точиться на майданчику впродовж усього другого тайму. Зробивши справу у першому таймі, «ВНУ» збавляє оберти, що дозволяє супернику грати на рівних. Про це свідчить і той факт, зо у другій половині зустрічі команди лише один раз обмінялись голами. На 18 хв до свого активу записали відповідно Максим Пивовар та Тарас Мазяр. Щоправда під завісу тайму студенти могли відзначитись ще двічі, та навіть вихід один на один перетворити у гол їм не вдалось. Тож остаточний рахунок 6:1 на користь «ВНУ».

Кращі гравці:  Тарас Мазяр - Назар Тракало