4: 3

Стартові поєдинки п’ятнадцятого чемпіонату Волинського футзалу обидва клуби розпочали з перемог. Тож у сьогоднішній зустрічі команди прагнули перемоги, в разі якої переможець закріплюється у верхній частині турнірної таблиці. Перші атаки на ворота суперника та перші удари по воротах завдає ФК «Ратнів». Незважаючи на більш активні дії ратнівчан, суперник не лише обороняється, але і сам не проти турбувати воротаря опонента. М’яч практично не затримується у середині майданчика, тож кіпери обох команд без роботи не залишаються. Особливо попотіти доводиться стражу воріт новачка турніру. На ударну позицію кожен з суперників старається вивести своїх партнерів дальніми передачами. Не проти це робити і воротарі, вкидаючи м’яч від воріт прямо у карний майданчик суперника. Така безгольова гра точиться аж до 9 хв. Незважаючи на більш гострі атаки ратнівчан, рахунок у грі відкриває суперник завдяки невідпорному удару метрів з восьми Ігоря Грицюка. Як згодом виявилось, це був єдиний м’яч у першому таймі на рахунку номінальних гостей. А от голи на різні смаки під барабанний дроб глядачі побачили від футзалістів з Ратніва. Підставивши ногу після потужного прострілу з аута, рахунок зрівнює Владислав Ващук уже на 10 хв. Через хвилину, продемонструвавши філігранну техніку, свою команду вперед виводить Артем Лясковський. Завдяки комбінованим діям на 12 хв Владислав Січковський закріплює перевагу ФК «Ратнів». А крапку у першому таймі, довівши рахунок до 4:1, ставить Вадим Будянський.

У другому таймі на майданчику ситуація міняється докорінно. Ледь не отримавши п’ятий м’яч у власні ворота уже на 16 хв, воротар «Лайм Фіта» організовує миттєву контратаку, і після удару Ігоря Грицюка  кулястий опиняється у протилежній сітці воріт. Здавалось, гості повністю перехопили ініціативу, адже ще за хвилину Микола Мотоха зводить перевагу ратнівчан до мінімуму. З цього моменту на майданчику точиться динамічний відкритий футзал. Для перепочинку на 20 хв ФК «Ратнів» навіть використовує тайм-аут. Та не судилось активним вболівальникам обох команд побачити та порадіти бодай одному голу для своїх улюбленців. Тож перемога у три м’ячі у першому таймі та поразка у два у другому все ж гарантувала три очки саме ратнівчанам, які після двох турів ідуть без втрат.

Кращі гравці:  Артем Лясковський - Ігор Грицюк