5: 2

На різних полюсах турнірки знаходились суперники після першого туру. Схоже, після розгромної поразки від «Лайм Фіта» у стартовому матчі полонківчани зробили серйозні корективи у своїй грі і з перших хвилин дають належний опір більш іменитому супернику, який у стартовому матчі святкував перемогу. До того ж перший небезпечний момент виникає біля воріт «БусМаркета-2», та удар по воротах вийшов несильним, і кіпер без зайвих зусиль ліквідовує небезпеку. В подальшому протягом перших трьох хвилин молоді вихованці Василя Літвіцького схоже пристрілюються по воротах суперника. Гол, як то кажуть, назріває. До того ж для підтримки активних дій полонківчани часто змінюють четвірки, що ускладнює гру суперника, який такої змоги не використовує. Та як суперники не стараються, жодному з них відкрити рахунок у грі не вдається. А перший дзвоник біля воріт «Гіркої Полонки» пролунав на 8 хв – м’яч просвистів над поперечиною. Ще двічі «маркетологи» могли відзначитись на тій же 8 хв, та на висоті тут уже Сергій Гомон. Загалом гра так і проходила надалі у коректній спортивній боротьбі. Здавалось, безгольова нічия першого тайму буде логічним його завершенням. Та винятком стала остання хвилина. За 27 секунд до його завершення Роман Божок виводить «Гірку Полонку» вперед. Лише 11 секунд тривала перевага полонківчан, після чого Дмитро Данилюк відзначається голом «у роздягальню».

А щойно розпочався другий тайм, підопічні Василя Літвіцького отримують гол «із роздягальні» завдяки дублю того ж Дмитра Данилюка. Та як згодом з’ясувалось, це був останній гол у сьогоднішньому матчі від «БусМаркета-2». А героєм матчу у команді «Гірка Полонка» сьогодні став Юрій Шур. Зрівнявши рахунок на 18 хв, він же відзначається дублем на 19 хв. З цього моменту полонківчани уже домінують на майданчику. Міг змінитись рахунок на їх користь на 24 хв, та удар нападника прийшовся у поперечину. Повним відображенням першого тайму у гольовому сенсі стала остання хвилина другого тайму. Різниця лише в тому, що голи записані на рахунок однієї команди – «Гірка Полонка». М’ячі на рахунок команди-переможниці записав у вигляді дубля Леонід Сташук відповідно за 27 секунд та 1 секунду до завершення гри. «Гірка Полонка» перемагає 5:2.

Кращі гравці:  Юрій Шур - Дмитро Данилюк