5: 3

Обидва колективи в попередньому турі зазнали поразок, причому в обох випадках від  команд-дублерів – «Надія-2» та «Динамо-2» відповідно. Такий старт у ювілейному сезоні однозначно налаштовував суперників на безкомпромісну боротьбу і мотивації у гравців не бракувало. Вже відразу після того, як горохівчани розвели м’яч і «покатали» його в позиційній атаці, відбулася доставка на «стовпа» Богдана Гладуна і той не схибив. Все ж таки досвід Суперліги – вагомий аргумент: не пройшло і двох хвилин, як Богдан Гладун оформив хет-трик, а тому «Авангарду» довелося перейти в «глуху» оборону, щоб не отримати «торбу» на початку матчу. Втім, футзалісти з «сорокового» зуміли зібратися і відсунути гру від своїх воріт, а відтак і гол не забарився: швидку контратаку замкнув Вадим Носалюк. Під час п’ятихвилинки перед перервою не бракувало роботи обом голкіперам, темп гри був достойним вищої ліги. За двадцять секунд до перепочинку той же таки Богдан Гладун знову відмітився голом: цим вечором дальній кут у Богдана був пристріляний до міліметру! На початку другого тайму «Куражу» не вдалося створити такої переваги як в дебюті матчу, адже «Неріс» був готовий відразу, без «розкачки» грати на повну потужність. Більше того, високий пресинг, що застосували номінальні гості не давав горохівчанам розігрувати позиційні атаки. Винагорода за працелюбність прийшла за чотири хвилини до фінальної сирени: Павло Ліщук зумів вразити ворота суперника. Різниця лише у два м’ячі відродила надію у «авангардівців» - часу було ще вдосталь. Щоправда «Кураж» міг зняти всі питання в ситуації біля воріт «Нерісу», але хлопці вирішили покуражитися  і Владислав Гладун замість того, щоб відправити м’яч в порожні ворота віддав пас на брата Богдана, а той був в не надто зручній позиції і потрапив у штангу. За таке марнотратство голом покарали суперники: Олександр Пясецький скоротив відставання у рахунку до мінімуму. Тим не менш, було помітно, що «Кураж» в будь який момент може добавити потужності і що хід поєдинку контролюють саме вони. За хвилину до кінця матчу Владислав Гладун виправив помилку і практично вирішив питання переможця в цьому протистоянні. Отже 5:3 на користь «Куражу».

Кращі гравці: Богдан Гладун – Павло Ліщук