0: 4

На початок третього туру «Олімп» посідає передостаннж місце з двома поразками. В активі ФК «Трейдерс» дві перемоги і друга сходинка у турнірній таблиці першолігових футзалістів Волині. Наполегливі атаки від номінальних гостей з перших секунд гри змушують суперника помилятись у відборі, і на другій хвилині на рахунку «Олімпа» уже два фоли. На зміну фланговим атакам «Трейдерс» раз по раз завдає потужних ударів з середньої та близької відстані. Один з таких і досягає цілі. На 3 хв Сергій Трофимчук відкриває рахунок. Відновити рівновагу футзалісти «Олімпа» могли уже на 5 хв. Та бездоганна гра кіпера суперників зробити їм цього не дозволяє, відбивши три удари поспіль. Середина першого тайму проходить відносно за рівної гри обох команд. І лише статистика ударів по воротах констатує незначну перевагу «Трейдерса». До того ж лише зовсім невимушена помилка захисту «Олімпа» у власному карному майданчику дозволяє Михайлу Брагінцю подвоїти рахунок у грі на 10 хв. Тут слід зауважити той факт, що ще минулого сезону Михайло захищав кольори «Олімпа» і відзначитись для нього було справою честі. Правда зробити це йому вдалось не зовсім за коректних обставин, адже саме у цьому гольовому епізоді миттю по тому зазнав травми під час відбору м’яча його минулорічний колега і тут доречно було б застосувати правило «фейр-плей». Дещо скоротити різницю «Олімп» міг на 13 хв. Та бездоганна гра воротаря суперника, який тягне уже з дев’ятки та залишає рахунок першого тайму незмінним.

До атак різного характеру за рахунок індивідуальних дій, а подекуди навіть цікавих різноманітних комбінацій, вдаються команди у другому таймі. І навіть за рівної гри розмочити рахунок «Олімпу» так і не вдається. А от суперник ще двічі заставляв капітулювати воротаря номінальних господарів. На 24 хв невідпорного удару завдає Дмитро Козачук. А ще через хвилину Артем Пашківський нагадує про свої технічні навики і на одному диханні, обігравши двох захисників та воротаря, встановлює остаточний рахунок 4:0 на користь своєї команди. Останні п'ять хвилин «Олімп» грає у п’ять польових, та на зміну рахунку це не вплинуло для жодної з команд.

Кращі гравці: Денис Гараган – Артем Пашківський