1: 7

Статистика наука математична і точна. Якщо дві команди за два тури не набрали залікових балів, то вірогідність події, коли один з колективів таки візьме очки стовідсоткова. Парубкам «моторним» не надто щастило минулого сезону, а тому були сподівання, що цього разу бажання та працелюбність дадуть бажаний результат. Що ж стосується молодих суперників, то гаряча кров юнаків також вимагала лише виграшу, адже в попередніх турах відчути смак перемоги не вдалося. З перших хвилин команди демонстрували непоганий грамотний футзал, щоправда моментів для взяття воріт за п’ять хвилин створено було не надто багато. Боротьба в основному йшла за позицію, за вільну зону, тому точилася більше в центрі майданчику – у воротарів основна робота полягала в утримуванні концентрації. Наприкінці тайму «Татрафан» вдало розіграв аут і Олександр Сергєєв вдало пробив метрів з десяти. А потім юний Богдан Цап пробив «на удачу» і м’ячик ковзнув простісінько в «хатку» воротарю «Мотора». Його колега по команді Артем Кінах за декілька хвилин згодом зумів створити гандикап у три м’ячі для підопічних Олександра Лисенка. Було про що поміркувати «мотористам» під час перерви… Вочевидь оптимальний план на гру не було знайдено, адже вже на перших хвилинах тайму Михайло Шевченко збільшив відрив «Татрафану» до чотирьох голів. Пошкодував суперників Артем Кінах ,коли не став вражати вже порожні ворота, а можливо, просто неабияка ігрова перевага дозволяла дещо розслабитися гравцям в червоних строях. Розіграний кутовий від «гнучких» замкнув потужним ударом Назар Ляшук і цей гол остаточно знімав питання про переможця матчу. Питання було лише одне: вийде чи ні «Татрафан» «сухим» з води, пробачте, з рахунком «сухим». Помилка голкіпера «Мотору» при розіграшу карного удару призвела до ще одного голу в порожні ворота і рахунок наблизився до розгромного. Зрештою «гризти сухаря» «мотористам» не довелося – гол престижу забив Юрій Ковальчук, а Олександр Гаврилюк у відповідь таки зберіг відрив у шість м’ячів. Отже перемога «Татрафану» 7:1.

Кращі гравці:  Мирослав Лащук – Михайло Шевченко