4: 3

До третього туру команди дійшли з різним очковим багажем. «Грифон» без втрат – «Мідас» відчув смак перемоги та гіркоту поразки. Два стандарти на початку зустрічі для «Грифона» дають команді надію на те, що саме вони і будуть грати першим номером у сьогоднішньому поєдинку. Саме так і проходить перебіг подій у першому таймі. «Грифон» завдяки активним переміщенням володіє територіальною перевагою. Та це ледь не зіграло злий жарт. Володіючи м’ячем на своїй половині майданчика, «Грифон» заграється поперечними передачами у власному карному, одну з яких перехоплює суперник і ледь не наказує за так безпечність. Браво, реакція воротаря не дозволяє відкрити рахунок у грі. Натомість його вивірений пас на чужу половину майданчика дозволяє Миколі Поліщуку відкрити рахунок на користь «Грифона». А щойно «Мідас» розпочав з центра майданчика, як Богдан Компанієць на 7 хв закріплює результат своєї команди. З цього моменту уже починає тиснути «Мідас-2». Для перепочинку на 9 хв «Грифон» використовує тайм-аут. Та це не надто допомагає команді. Друга половина тайму повністю за «Мідасом-2». Але м’яч вперто оминає ворота то з однієї, то з іншої сторони. Чого не скажеш про команду суперника. Чи не єдиний шанс у другій половині тайму за 25 секунд до його завершення використовує Микола Поліщук, оформивши дубль.

З самого початку другого тайму на майданчику точиться більш бойова та динамічна боротьба. На другу хвилину тайму «Мідас» награє уже на два «гірчичники». Та це їх не зупиняє, і команда продовжує активний пресинг. А 16 хв уже дає позитивний результат – рахунок у грі скорочує Віктор Віннік. «Мідас-2» і надалі вибудовує все більше і більше конструктивні атаки, одна з яких завершується потужним ударом на 22 хв метрів з п’ятнадцяти від Олександра Грицюка, і перевага «Грифона» уже мінімальна. Правда, була вона нетривалою, буквально за хвилину «Грифон» знову відривається на два м’ячі – хет-трик в активі Миколи Поліщука. І тут «Мідас-2» здаватись не збирався – на 25 хв завдяки голу Романа Голяна «Мідас-2» знову підбирається впритул до «Грифона». Та, схоже, на більше їм не вистачило часу, адже фінальний свисток фіксує перемогу «Мідаса-2» у другому таймі 3:1 та загальну перемогу 4:3 на користь «Грифона».

Кращі гравці: Микола Поліщук – Олександр Грицюк