3

4
:
6

Сусіди по турнірній таблиці після другого туру п’ятнадцятого ювілейного чемпіонату Волині з футзалу зійшлись у третьому. В активі «White Band» дві перемоги, «Покров» задовільнився перемогою та нічиєю. Обійти свого сусіда по турнірці «Покров» намагається уже з перших секунд, де на 15 та 25 секундах воротар «White Band» двічі вступає у гру. Та до честі його команди і партнери уже на 43 секунді організовують гольову атаку – відзначається Роман Ярмощук. Мабуть, не був готовий психологічно до такого перебігу подій кіпер «Покрова» Станіслав Супрун, і саме після пропущеного м’яча висловлює сплеск невдоволень на адресу арбітра, за що миттєво отримує червону картку. Такого початку не очікував ніхто. Мабуть, саме це і спонукало в подальшому обидві команди до жорсткої боротьби. В боротьбі за м’яч не хотіли поступатися жоден з футзалістів. А швидкий гол у відповідь на 2 хв від Андрія Шокала лише підсолодив гостроту боротьби. Команди продовжують грати з запалом та націлені на ворота один одного. Про що свідчить обмін голів на 3 хв від Андрія Ткачака та Андрія Шокала. Для підтримки високого темпу суперники часто змінюють четвірки. Та, схоже, під кінець першого тайму тактика підопічних Дмитра Голоскокова переграла своїх опонентів. Не обійшлось і без долі фарту, який у другій половині тайму був на боці номінальних господарів. Починаючи з 8 хв, «Покров» уже попереду і протягом усієї гри його перевага лише зростає. У першому таймі за «церковників» ще відзначились Павло Чамахуд, Кирило Шпаковський та Олег Хаїмський.

Другий тайм розпочинається двома атаками «Покрова» з послідуючими ударами по воротах. А третім ударом Василь Каленюк на 15 хв доводить перевагу своєї команди до чотирьох м’ячів. А гол на 17 хв від Андрія Шокала уже повністю деморалізує суперника. Кінцівка ж матчу хоч і проходить у високому темпі, та уже за значно меншої кількості єдиноборств. «Покров» веде гру до логічного завершення, «White Band», схоже, з поразкою уже змирився. До того ж крапку з 6-метрового удару на 20 хв, встановивши остаточний результат 8:2 на користь «Покрова», ставить Кирило Шпаковський, оформивши дубль.

Кращі гравці: Кирило Шпаковський – Віталій Кромський