1: 3

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор

Враховуючи те, що матч має місце щодо догравання четвертого туру, то перемога будь-якої з команд могла внести певні зміни відносно становища у турнірній таблиці. «Кураж» стає третім, «Крошу» з передостаннього місця піднімається на шосту сходинку. Перші дві хвилини команди грають без воріт. Лише на 3 хв «Крошу» отримує право на пробиття штрафного метрів з дванадцяти. М’яч летить повз ворота. Початок 4 хв і фол уже в пасиві господарів. Невдалий розіграш завершується невдалою контратакою «Крошу». 7 хв запам’яталась прицільним ударом від «Куража» прямо у воротаря суперника. «Крошу» відповідає потужною атакою на 8 хв – м’яч просвистів над поперечиною. Реальний шанс відкрити рахунок у матчі «Кураж» втрачає на 12 хв – в порожні ворота не влучає Олександр Повідзьон. Це і був чи не єдиний у першому таймі гольовий момент, який завершився нульовою нічиєю.

Близьким до взяття воріт «Кураж» був на початку другого тайму – удар нападника прийшовся у стійку. Взагалі атаки номінальних гостей з початку другого тайму більш небезпечні та конструктивні. Але як буває, одна команда атакує, інша забиває. Владислав Оліщук користається помилкою захисту «Куража» і на 18 хв відкриває рахунок. В боргу «Кураж» довго не залишається, і на 19 хв Богдан Гладун встановлює рівновагу. Він же на 20 хв перевіряє на міцність стійку воріт суперника і вселяє оптимізм у свою команду. Та м’яч вперто не летить у ворота. 24 хв фіксує черговий потужний удар зі штрафного від Богдана, а на шляху знову стійка. Справжня чоловіча боротьба точиться на майданчику останніх чотири хвилини гри. Суперники демонструють чудовий динамічний футзал. В центрі майданчика кулястий майже не затримується. А останні хвилини гри демонструють той факт, що майстерність футзалістів «Куража» все ж переважає клас суперника. І два голи почергово на 27 хв та 28 хв від Назарія Стебельського та Олександра Повідзьона доводять, що на даний момент саме «Кураж» претендує на місце у трійці, про що свідчить рахунок 3:1 на користь «Куража».

Кращі гравці: Олег Бурець – Богдан Гладун