5: 4

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Не досить далекі по турнірній таблиці сусіди зустрілись у четвертому турі Чемпіонату Волині з футзалу серед першолігових клубів. Невдаха усіх попередніх трьох турів ФК «Луцьктепло» розраховував на здобуття перших очок у ювілейному п’ятнадцятому чемпіонаті, адже нинішній суперник з огляду на попередні тури також не є фаворитом турніру, в якого на даний момент лише три очки. Та і цей матч для лучан розпочався досить неоптимістично. Спливала 38 секунда гри, а на табло уже 1:0 на користь «Стиря» - відзначається Василь Пастух. Взагалі початок гри захист «Луцьктепло» провалив повністю.  Перехопивши м’яч через обрізку останнього захисника майже з середини майданчика, два нападники «Стиря» мали повний спектр для роздумів, як обіграти воротаря суперника. Вдалось це їм зробити майже без зайвих зусиль. І уже на 2 хв завдяки голу Андрія Місюкевича «Стир» попереду уже 2:0. З цього моменту «Луцьктепло» помітно оживає. Та справжній момент скоротити рахунок у грі Василь Єфімчук Втрачає лише на 6 хв, вийшовши віч-на-віч з воротарем, після його удару м’яч з ноги зрізається і летить далеко повз ворота. Та вдруге на тій же 6 хв Василь уже свій шанс не марнує і кладе кулястого хльостким ударом у дальню дев’ятку. Взагалі у другій половині тайму лучани розігрались не на жарт. Різноманітні комбінації та удари з різних відстаней виходять все частіше і частіше. І як результат на 8 хв уже нічия 2:2 – робить це Богдан Мосійчук. Для збиття темпу суперника на 11 хв «Стир» користається тайм-аутом. Схоже, це їм вдається. А за 5 секунд до завершення тайму Андрій Гузоватий користається помилкою лучан, і футзалісти з Демидівки знову попереду.

Початок другої половини запам’ятався досить активними діями з боку обох клубів. Щоправда для лучан дещо негативно, адже протягом однієї хвилині у їх пасиві уже три фоли. Надалі гра рівна та без голів аж до 20 хв. Саме тоді Павло Засєкін знову встановлює рівновагу, яка була зовсім не тривалою. 21 хв запам’яталась двома голами від «Стиря», де відзначаються Едуард Хрипа та Андрій Місюкевич. І тут лучани здаватись не збираються і вишукують різні можливості врятувати гру. Надію на це, продемонструвавши техніку володіння м’ячем, їм повертає на 26 хв Павло Чикалюк. Та бодай ще раз відзначитись у цій грі жодній з команд не  вдалось. «Стир» своє становище покращукє, «Луцьктепло» залигається з нулем.

Кращі гравці: Едуард Хрипа – Василь Єфімчук