4: 5

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Позиційно від оборони розпочинає «Камаз». Не поспішає на початку гри до атак і «Вест Сайд». Перевіряти на міцність воротаря камазівців «Вест Сайд» пробує ударами з дальньої та середньої відстані, так як  до свого карного майданчика захист «Камаза» майже не  підпускає. Та приділяючи більше уваги захисту, атаки у номінальних гостей на початку гри майже не виходять. Надалі суперники грають у позиційний футзал, строго дотримуючись позицій відносно свого амплуа. За такої гри створити якісь небезпечні моменти вдається «Вест Сайду». Потужний удар від Михайла Бачинського, і на 5 хв його команда уже попереду. Зрівняти рахунок камазівці могли лише на 11 хв. Та розігравши чудову комбінацію, до завершального удару так і не дійшло. Правда, на цьому «Камаз» не зупиняється і продовжує натиск, і завдяки зусиллям Тарлана Гаджиєва на 12 хв рахунок стає нічийним. Це неабияк засмутило номінальних господарів. Адже наприкінці тайму їх гра повністю розладилась, чим за 36  та 26 секунд до кінця тайму користаються відповідно Павло Кислюк та Руслан Дорощук.

Невдало для «Вест Сайда» розпочинається другий тайм. Через увесь майданчик вкидає м’яч від власних воріт кіпер «Камаза» на голову Павлу Кислюку, який знаходиться у карному майданчику суперника та направляє кулястого у сітку воріт суперника. Це неабияк сколихнуло футзалістів номінальних господарів. Команда починає грати досить впевнено і ефективно. Майже кожна атака завершується ударами по воротах. А 21 хв на табло уже фіксує мінімальну перевагу гостей. За «Вест Сайд» протягом двох хвилин відзначається невтомний Михайло Бачинський. Втамувати пил та підйом у грі на 23 хв вдається Олександру Косянчуку. Та розігравши м’яч з центра майданчика через 10 секунд, Олександр Христюк знову скорочує рахунок до мінімуму. Гра «Вест Сайда» наприкінці матчу повністю заслуговувала як мінімум на нічию. Та до честі захисту «Камаза» їм вдалось втримати переможний рахунок, хоч і мінімальний, 5:4.

Кращі гравці: Михайло Бачинський – Павло Кислюк