6: 2

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

По дві перемоги та одній поразці у сусідів по турнірній таблиці у сьогоднішніх суперників після трьох турів. Перший прицільний удар по воротах суперника наносить «Кременець» лише на 2 хв – поки безуспішно. Загалом саме номінальні господарі намагаються нав’язати супернику свою гру. Активний відбір м'яча уже на чужій половині майданчика дозволяє «Кременцю» постійно тримати у напрузі своїх опонентів. Тож небезпека біля воріт «Вишкова» виникає все частіше і частіше. А гол назрів аж на 7 хв. Після обрізки захисту вишківчан Роману Ткачуку вдалось довершити атаку своєї команди, яка розпочалась виходом двох проти одного кіпера. Пропустивши гол, ФК «Вишків» ще більше оголює свої тили, граючи у відкритий футзал. Та маючи достатню кількість моментів, щоб змінити рахунок на свою користь, жодній з команд цього не вдається аж до останньої хвилини тайму. Користаючись черговою втратою м’яча в центрі майданчика з боку футзалістів з Вишкова, кременчани за 46 секунд до завершення тайму подвоюють рахунок – гол на рахунку Дмитра Стеця.

Щойно розпочинається другий тайм, і дубль Романа Ткачука робить розрив у рахунку до чотирьох м’ячів. Практично добиває свого суперника «Кременець» на 24 хв голом Сергія Кулюка. Схоже, команди розпочинають догравати матч у своє задоволення. «Кременець» уже в якості переможця, «Вишків» у свою перемогу уже не вірить. Навіть гра з п’ятьма польовими, яку демонструє «Вишків», реального позитивного результату не дає. На гол Іллі Грушецького на 28 хв «Кременець» відповідає хет-триком Романа Ткачука на 29 хв. І лише підсолоджує гіркоту поразки наприкінці матчу гол Віталія Кулая, якпий і встановлює остаточний результат 6:2 на користь ФК «Кременець».

Кращі гравці: Роман Ткачук – Ілля Грушецький