4 Тур Четверта ліга

Чемпіонат Волині: Регулярний, Військовий Ліцей,майданчик №1
2: 4

Сахнюк/Гетьман

На днях  відбулась грандіозна футзальна подія в Волинському Національному Університеті, а саме ----презентація нової ігрової форми та нового логотипу футзальної команди ВНУ. Тож уже на передматчевій розминці було помітно в якому піднесеному настрої перебували студенти Лесиного вишу. Цей настрій і зарядженість на боротьбу з перших секунд втілився в надрезультативний дебют----на електронному моніторі ще не сплинули навіть три повні ігрові хвилини, а рахунок висвічував 0:3!!! на користь номінальних гостей.Оце так початок, оце так фартова нова форма----саме так подумали кілька десятків вболівальників зверху в спортивному залі військового ліцею! Відкрив рахунок у матчі Олександр Ткаченко, а ще за хвилину Назар Тракало спочатку зручно асистував Святославу Гадзінському, а ще за  якісь лічені секунди вдало використав помилку воротаря господарів Дмитра Салєя, який підключився 5-м до атаки своїх партнерів і 7-номер червоних закочував "селект" у порожні ворота. Все явно пахло не просто легкою перемогою, а взагалі розгромом, адже дуже потужно та організовано виглядали підопічні Романа Іваницького.Але тут слід віддати належне футзалістам одного з найкращих фітнес-центрів Волині, хлопці змогли зібратись та повністю вирівняти гру. Так в них не виходили якісь витончені розіграші, але раз за разом господарі виводили на потужні та прицільні удари здалеку Ігоря Грицюка та Богдана Петрука, але забитих м'ячів більше до перерви не було.
   Рахунок 3:0 був досить комфортним для студентів, певно тому вони віддали м'яч та гру 1-номером команді номінальних господарів. Та вже на 2-хв 2-тайму в " лаймфітівців" спрацювала та зброя, яка не була ефективною до перерви-----Ігор Грицюк розрядив свою гармату потужним ударом під поперечку з лівої. Зелені, окрилені успіхом додають ще більше, вони постійно атакують з 5-м польовим, але відчайдушно та вміло грають в захисті гості. До пори-до часу їм вдається стримувати атакувальний порив суперників, але гол явно назрівав і він стався за дві з гаком хвилини до фінальної сирени-----це все той же Ігор Грицюк знову ж таки з лівої, але на цей раз низом оформляє дубль і ще більше закручує фінішну інтригу.Гравців фітнес-клубу вже не зупинити і хто-зна, якби все закінчилось, коли б не прикра обрізка в центрі майданчика, якою миттєво майстерно скористались "венеушники" і Назар Тракало, оформивши свій хет-трик приносить дуже тяжку і важливу перемогу студентській команді, яка поки не зазнала очкових втрат в регулярці.Все-таки фартовою виявилась нова форма та логотип для команди  ВНУ!!!
  Кращі гравці: Грицюк Ігор - Тракало Назар