:
2

Журибіда Володимир/Бродовський Руслан/Кірепко Анатолій

Кірепко Анатолій/Лисенко Олександр

У четвертому турі Третьої ліги футзалу Волині зустрічались сусіди по турнірній таблиці . Жваво розпочала молодь, створюючи моменти та «турбуючи» лідера «дубнівчан» Анатолія Довгуна дальніми ударами. Проте і він був безсилий після комбінації юних вихованців Любарту, яку завершив влучним пострілом Олександр Барболін - 0:1. Не вспіли оговтатись номінальні господарі майданчику , як пропустили друге, активний Богдан Цап класно розібрався в ситуаціі та подвоїв перевагу Татрафану й  команди пішли на перерву.

Хід подій явно не подобався «дубнівчанам», та було помітно не озброєним оком як господарі перебудували гру і поставили акцент на дальні удари та намагались взяти силою  юних футзалістів, постійно закидаючи мяч без лишніх передач уперед. І це дало свій результат, буквально за 4 хвилини ФК Дубнівська перевернули хід гри … Андрію Захарчуку вдалось відзначитись та втілити надію в своїх партнерів , згодом Артем Лиман відновив паритет у матчі, а Сергій Доскуч вивів свої команду вперед. Такий «прохолодний душ» приголомшив юних «князів» внаслідок чого Олександр Лисенко взяв «тайм-аут» та спробував привести до тями своїх підопічних. По суті план спрацював , молодь вирівняла гру, відвела від своїх воріт та будували довіреного розігрували та будували грамотні атаки. Зрівняти рахунок вдалось Артему Кінаху, який дальнім ударом влучив в самий кут воріт дубнівчан. Після цього гравці Татрафану почали активно створювати непогані шанси аби вирвати перемогу, але зловив кураж лідер Анатолій Довгун, який раз за разом виручав огріхи своїх партнерів по команді й суперники у підсумку не змогли виявити сильнішого й завершили матч внічию.
Кращі гравці: Анатолій Довгун - Богдан Цап