8: 6

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор

Багатою на сюрпризи та значною кількістю несподіванок стала перенесена гра четвертого туру п’ятнадцятого ювілейного чемпіонату серед першоліговиків «Атлетіка» та «Олімпа». Прогнозована перевага «Атлетіка», який посідав другу сходинку, над аутсайдером «Олімпом» по ходу зустрічі аж до 23 хв говорила про те, що для «Олімпа» авторитетів немає. Уже на 3 хв Юрій Франко виводить «Олімп» вперед. Щоправда, після пропущеного голу млинівчани значно активізуються, і за дві хвилини завдяки голу Михайла Вітерука знову нічия. Територіальна перевага «Атлетіка» проглядається і надалі. «Олімп» грає практично від оборони та дошкуляє супернику за рахунок швидких контратак. Як і згодом з’ясувалось, значно небезпечніші, аніж атаки суперника. Саме за таких обставин під завісу першого тайму завдяки голу Дениса Гарагана «Олімп» йде на перерву з перевагою в один м’яч.

Не стала винятком перебігу подій на майданчику і перша половина другого тайму. Перша швидка контратака на 16 хв і перший удар по воротах від Дениса Гарагана приносить йому дубль, а його команді перевагу у два м’ячі. Взагалі якщо провести статистику ударів по воротах «Атлетіка», то реалізація гольових моментів  мала би бути відсотків на вісімдесят. Адже третій удар по воротах у другому таймі від Сергія Шостака, і на 18 хв рахунок уже 4:1 на користь «Олімпа». А голи на 20 хв від того ж Дениса Гарагана та Сергія Шостака взагалі нокаутують суперника. Та як згодом виявилось, це була лише фора від «Атлетіка». З тієї ж 20 хв млинівчани грають у п’ять польових гравців. За такої тактики «Олімп» повністю зашивається на своїй половині майданчика. Для них це і зіграло рокову помилку. Тож маючи повний спектр різноманітних дій «Атлетік» розпочав впевнену ходу до перемоги. Уже на 28 хв завдяки голам Олега Фенюка, одного Олександра Лисенка та дублю Олександра Миронюка на табло нічия 6:6. А як згодом з’ясувалось, фортуна цього ігрового дня повністю відвернулась від «Олімпа». На 29 хв після рівного рахунку на табло «Атлетік» продовжує грати без воротаря. Чим не користається нападник «Олімпа», перехопивши м’яч, Денис Гараган не влучає у пусті ворота. «Атлетік» же свій шанс перемогти та добити суперника не втрачає. За 54 секунди до завершення гри Олександр Халик вперед уже виводить «Атлетік». А крапку за 7 секунд до кінця Олександр Халик ставить дублем, і у драматичному матчі його команда перемагає 8:6.

Кращі гравці: Олег Фенюк – Денис Гараган