5: 4

Гайда Яна/Голоскоков Дмитро

Чи то хитрий скандинавський бог, чи то гарний підбір гравців і командний дух допомогли команді «Локі» зайняти бронзову сходинку в турнірній таблиці четвертої ліги. Після нищівної поразки від студентів ВНУ «вікінги»  зуміли зібратися в турі напередодні, і в гольовій перестрілці з «центровими» здобути перемогу 6:5. Отже слід було сподіватися, що команда АМФВ з гарним настроєм та оптимізмом підійшла до зустрічі з «поважними». Що ж стосується третього складу команди «в клітинку», то можна сказати, що колектив шукає свою гру і має в своєму активі увесь «джентльменський турнірний набір»: і поразки, і нічиї, і перемоги. Ніщо не обіцяло легкої прогулянки для жодного з клубів, а тому суддівський свисток про начало зустрічі став зав’язкою цікавого футзального сюжету, тим більше, що місце у воротах «вікінгів» зайняв Дмитро Піддубний, замість ви бувшого за станом здоров’я тезки Дмитра Притулюка. Можливо саме недостатній досвід на позиції голкіпера не дозволив Дмитрові ліквідувати гольову небезпеку і Богдан Климюк увігнав м’яч під поперечину. Втім ігрова ініціатива була за командою «Локі» і молодим вихованцям та тренерам «Респекту» доводилося виконувати багато захисної роботи. Зрештою кількість мала конвертуватися у якість, і підключення до атаки воротаря Дмитра Піддубного виявилася результативною – «портеро-хугадор» був влучним! Під завісу тайму простеньку, але ефективну комбінацію через паралель розіграли «вікінги»,  Василь Пилипюк бив практично з «точки», а відповідно невідпорно. А за дев’ять секунд до свистка Дмитро Флішаровський відправив «Локі» у відрив. Але перепочинок пішов на користь «поважним» і вже на перших хвилинах тайму Олександр Кухта скоротив розрив до мінімуму. Знадобилося менше хвилини ігрового часу для того, щоб Тарас Осадовський відновив гандикап. Гольову перестрілку продовжив оформленим дублем Олександр Кухта. Далі гра перейшла, як кажуть в боротьбі у партер: здається і можливості були стовідсоткові для обох сторін, але голу довелося чекати практично до кінця матчу. Активність «стовпа» команди АМФВ Дмитра Медунецького була винагороджена і гол у дальній кут знову відновив двом’ячеву перевагу «Локі». Переламати хід поєдинку могло вилучення за фол останньої надії від Дмитра Флішаровського, проте штанга при виконанні пенальті і ще одна стійка при розіграші більшості врятували «вікінгів». Час невпинно спливав і гол за дев’ятнадцять секунд до фінальної сирени вже мало що вирішував, втім «Респект» дограв до останнього, але врятувати матч не вдалося: перемога «Локі» 5:4.

Кращі гравці: Дмитро Піддубний – Олександр Кухта