2: 6

Гайда Яна/Онищук Юрій

Зустріч лідера Третьої ліги проти аутсайдера, але не дивлячись на фінальний рахунок і турнірне положення обох колективів гра була важкою та ініціатива переходила від одних до других. Отже статус лідера ніяких привілегій для «грифонів» не давав. Тільки пролунав стартовий свисток «Мотор» відразу «включився» в гру та взявся створювати небезпеку біля воріт суперника. Впевнено в рамці воріт почував себе голкіпер «міфічних» та майстерно ліквідовував небезпеку. В повітрі «запахло» інтригою і власне в яку самі «мотористи» повірили. Відверто кажучи гра в носів міфічного крилатого створіння «не клеїлась». Нереалізувавши низку вбивчих моментів «сині» пропустили контру. Скориставшись помилкою захисту Богдан Харченко пробив по воротах і завдяки серії рекошетів «селект» все ж таки потрапив в сітку. «Грифон» повів у рахунку, але на цьому не зупинився. Окрилені успіхом вирішили його закріпити та зуміли ще двічі протягом однієї хвилини розписатись у воротах суперника. Спочатку досвідчений Василь Войтюк «протанцювавши» через все поле з «кулястим» повз захисників подвоїв перевагу, а за мить Богдан Компанієць - капітан «міфічних» доводить рахунок до розгромного 3:0. На що представники потужного авіаційного заводу відповіли влучним пострілом Олега Ворона, який і оформив результат першого тайму. Друга половина зустрічі проходила дещо за іншим сценарієм. У «Грифона» гра спереду дещо стала кращою, а у їхніх візаві навпаки. Відзначитись вдалось все тим же виконавцям. Хет-трик оформив Василь Войтюк у притаманному для себе стилі, наче зачарувавши суперників пройшов як фішки на тренуванні. Та дубль на рахунку Богдана Компанійця, який був в тому місці і в той час та переправив «снаряд» в сітку воріт після відскоку. Та дубль на рахунку юного гравця з луцького клубу ФК «Мотор» - Олега Ворона. Фінальний свисток зафіксував здавалось впевнену перемогу представників 204-ї бригади тактичної авіації імені Олександра Покришкіна, але гра забувається, а результат ні.

Кращі гравці: Олег Ворон – Василь Войтюк