3: 3

Осипчук В/Онищук Ю

В звітному матчі зустрілись команди Другої ліги, які розмістились в другій половині турнірної таблиці. Непоступливість та бойовий дух обох колективів створив не аби який запал цій грі. Ніхто з гравців не шкодував ні себе ні суперника, та відчайдушно йшли в боротьбу. Дана гра має «темну» сторону і «світлу» сторону. Адже через повітряну тривогу внаслідок активності рашистської авіації графік змістився і тут доєдналось ще й відключення електроенергії у СК ВНУ. Отже про «темний» період гри. Стартовий свисток сигналізував про початок «заруби», нажаль в якій футзалу було мало. М’ячем більше володіли гості із селища Смолява, що на мальовничій Горохівщині. Відповідно і гостроти від них було також більше. Номінальні господарі майданчика старались грати більш позиційно та від оборони і поступово робити розвідку боєм на чужій половині майданчика. Впевнено діяв в рамці Андрій Мурашко – кіпер «Hawest(у)». Саме така тактика принесла перший результат. Андрій Літвінцов із Підлозців приборкав передачу і прицільно пробив повз голкіпер 1:0. За хвилину до завершення першого тайму Роман Фібіч зрівнює рахунок у матчі. В гру корективи внесло безглузде вилучення одного з гравців «агрономів». Цим скористались суперники, підхопивши м’яч неподалік карного майданчика Андрій Приймачок завдав невідпорного удару по воротах та вивів колектив вперед. Прозвучали сирена (на щастя не повітряної тривоги) і свисток арбітра, що свідчили про те що перша половина завершилась. Емоційні наради з обох сторін говорили про те, що ніхто поступатись не хоче. Другий тайм розпочався в  напівтемряві і штурмом «білих». Вдало зіграв Сергій Костюкевич та зрівняв рахунок. Гостей із Смоляви це завело ще більше і розпочалась люта заруба. Світла в залі ставало все менше і менше. Одна з атак підопічних Миколи Маціюка принесла успіх, відзначитись зумів Віталій Демчук. За 6 хвилин 26 секунд гру було вирішено призупинити в зв’язку з високою ймовірністю травматизму учасників через темряву. Після кількахвилинних дебатів, суперечок і пропозицій було вирішено догравати матч після включення світла того ж дня. Адже колективи подолали чи малу відстань до обласного центру ще й в таку засніжену і екстремальну для водіння погоду. Після відновлення електроенергії на майданчику розпочався «світлий» період. Здавалось що емоції мали остигнути, але ні. Гравці «Hawest(у)» відновили рівновагу у матчі зусиллями Ігоря Білітюка 3:3. Вони вирішили не зупинятись і далі штурмували ворота суперника. На жаль для представників Рівненської області не зуміли реалізувати кілька 100% моментів, поціливши кілька разів в каркас і майже пусті ворота. Матч завершився бойовою нічиєю 3:3.

Кращі гравці: Сергій Костюкевич – Віталій Демчук