4: 6

Гомон Сергій/Волинець Юрій

Гра регулярного чемпіонату 15-го, ювілейного розіграшу другої ліги між командами «Володимирівка Ветеран» та «Vadrus» видалася надзвичайно емоційною, щедрою на голи та непередбачуваною на результат.

Молода і амбітна команда гостей не злякалася зіркових ветеранів і вже на першій хвилині гри розмочила ворота Сергія Подопригори. Сергій Хвиць прокрався крізь оборону і відкрив рахунок.

Через хвилину швидку комбінацію господарів  у виконанні Михайла Сомика завершив Олег Юрчук.

Гра загострилася. Обидві команди створюють ряд небезпечних моментів. Проте безрезультатно.

Всередині тайму під час атаки, обрізка у Ігоря Заболотного і Олександр Корнійчук виводить гостей вперед.

Не пройшло і хвилини, як після розіграшу кутового, Ігор Заболотний замикає передачу  і знову рівновага в рахунку. 2:2.

Володимирівка після забитого голу нарощує темп і Петро Шелест вперше виводить свою команду вперед.

Але гості не здаються і в одній з контратак Олександр Якимчук зрівнює рахунок.

Господарі продовжують штурм воріт гостей і Юрій Ващук вдруге виводить їх вперед.

Кінцівка тайму була за господарями, але результат гри не змінився.

Другий тайм гості розпочали з атак на ворота господарів, щоб спасти та переломити хід гри. І забігаючи на перед, їм це вдалося.

Вже на перших хвилинах другого тайму Андрій Кальчик зрівняв  рахунок.

Господарі не простий суперник і прагне змінити хід гри на свою користь. Юрчук перевіряє ворота гостей дальніми ударами. Ващук плете мереживо в нападі, але безрезультатно.

Футбольні каруселі набирали обертів.

Василь Лойко дальніми ударами перевіряв техніку Сергія Подопригори.

Нарешті Олександр Якимчук добивається успіху і гості попереду.

За 5 хвилин до закінчення гри господарі взяли тайм-аут, щоб перепочити і обговорити план на кінцівку гри і заграли в 5 польових гравців, щоб спасти хід гри. Але допустилися прикрої помилки, якою скористався Сергій Хвиць і забив свій другий гол у матчі.

В подальшому штурм ветеранів в 5 польових не приніс їм успіху. Гості чітко діяли у захисті і мали ще одну нагоду відзначитися.

Фінальна сирена зафіксувала перемогу гостей з рахунком 6:4.

Кращі гравці: Сергій Подопригора – Сергій Хвиць