2: 2

Гайда Яна/Журибіда Віктор

Досить неквапливо розпочинають гру обидві команди, немов придивляються один до одного задля обрання певної тактики для подальшої боротьби. Першу вилазку до воріт суперника робить «Татрафан», завдавши удару по воротах метрів з десяти, на що воротар реагує впевнено. Невдовзі «Теремно-2» відповідає контратакою та наносить три прицільних постріли, перших два блокує захист, третій просвистів поруч зі стійкою. Надалі гра проходить з перемінним успіхом. «ТеремноХліб-2» будує свої атаки за рахунок продуманих комбінацій. Атаки «Татрафана» більш хаотичні та взривні. А от гол на 8 хв від Олександра Сергєєва для всієї команди «хлібопекарів» був досить несподіваним. Футзалісти «Татрафана» отримали право на введення м’яча з аута в середині центрального майданчика. Олександр Барболін робить поперечну передачу через увесь майданчик, і автор першого голу приймає рішення пробити по воротах. Удар був настільки точний та несподіваний для воротаря, що м’яч довелось діставати із сітки. Взагалі у першому таймі гра «хлібопекарів» не клеїлась. Втративши концентрацію уваги на 11 хв, саме вони заробляють вільний з лінії карного у власні ворота. «Татрафан» миттєво коригує його виконання за рахунок тайм-ауту. Як виявилось, такий хід керманича «Татрафана» був досить логічним. Саме розігравши даний стандарт, завдяки голу Дмитра Нерубайла команди йдуть на перерву з рахунку 0:2 на користь номінальних гостей.

Практично не створивши жодного гольового моменту у першому таймі «Теремно-2» намагається атакувати з перших хвилин другого. Але і за такої гри «хлібопекарі» ледь не наражаються на третій гол. Захопившись атакою, «ТеремноХліб-2» втрачає м’яч, і «Татрафан» миттєво контратакує. І лише завдяки «гірчичнику» для Богдана Рабського небезпеку вдається ліквідувати. Отримавши виправданий «гірчичник» на 15 хв, Богдан реабілітовує себе  на 19 хв забитим голом. Окрилені успіхом футзалісти «Теремно-2» продовжують натиск на суперника, застосовуючи пресинг. І саме завдяки такій грі на тій же 19 хв Владиславу Власюку вдається зрівняти рахунок. Кінцівка гри проходить досить динамічно, та схилити шальки на свою користь не вдається жодній з команд. Два різних тайми фіксують бойову нічию гідних один одного суперників.

Кращі гравці: Богдан Рабський – Олександр Сергєєв