4: 5

Гайда Яна/Журибіда Віктор

Недалекі суперники по турнірній таблиці серед третьолігових команд зустрілись у п’ятому турі регулярки. ФК «Мильськ», зазнавши чотири поразки у попередніх турах, вправі був розраховувати на перших три очки у звітному турі, адже саме стільки на сьогодні у «Мідаса-2». Та попри сподівання номінальних господарів Віктор Віннік уже на 1 хв доказує зворотне. Його гол свідчить про те, що «Мідас-2» зовсім не проти покращити своє турнірне становище. А гол Романа Голяна на 2 хв взагалі підтверджує той факт, що саме «Мідас-2» сьогодні бажає грати першим номером. Згодом гра дещо вирівнюється. Повільно розігруючи м’яч на власній половині майданчика, команди намагаються миттєво атакувати на чужій. А тут більше щастить уже футзалістам з Мильська. Завдяки вивіреним широким передачам в один дотик номінальні господарі скорочують рахунок у грі уже на 6 хв – робить це Олександр Серяпов. Повіривши у свої сили, ФК «Мильськ» після забитого голу уже нав’язує супернику свою гру, яка на 11 хв приносить дивіденди у вигляді підступного та невідпорного удару Івана Салівончика, і на табло уже 2:2. За такого перебігу подій «Мідас-2» за 45 секунд до завершення тайму награє на дабл-пенальті у власні ворота. Та Олександр Серяпов таким подарунком не користається, пробивши  прямо у воротаря. Саме тут спрацьовує неписаний закон «не забиваєш ти – забивають тобі». На табло 14 секунд до завершення тайму, і завдяки швидкій атаці «Мідаса-2» Віталій Пшонік забиває гол у роздягальню.

Початок другого тайму знову дещо за гостями. Про це свідчить дубль Віталія Пшоніка на 15 хв. Та і тут миритись з поразкою ФК «Мильськ» не збирається. Організувавши швидку та цікаву комбінацію на 19 хв завдяки голу Олександра Фіщука, ФК «Мильськ» знову відстає лише на один гол. А згодом ще через одну хвилину на табло уже 4:4 – гол на рахунку Олександра Серяпова. В подальшому на майданчику точиться рівна боротьба. Схоже на те, що переможе той, хто заб’є наступний м’яч. І тут більше фортунить «Мідасу-2». На 23 хв Микола Митюк встановлює остаточний рахунок у матчі 4:5 на користь своєї команди.

Кращі гравці: Іван Салівончик – Віктор Віннік