:
1

Дмитрук Богдан/Щербик Андрій/Твердяк Микола

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор

Реалії футзального життя п’ятнадцятого ювілейного чемпіонату так складаються, що один матч в силу відомих для всіх обставин може розпочатись в один день, а звершитись практично через тиждень. Саме за таких обставин відбувалась і сьогоднішня гра. Лише три хвилини зіграли команди 18.12.2022 р., як дефіцит електроенергії обмежив продовження гри. Та і на цей час номінальні господарі уже награли на «гірчичник». Практично через тиждень гра була відновлена. Обидва клуби не надто поспішали форсувати події своїми атакуючими діями. Проглядається незначна територіальна перевага «Любарта». Та це лише завдяки контролю м’яча, до прицільних ударів справа майже не доходить. Лише на 8 хв реальний шанс відкрити рахунок втрачає «Гірка Полонка», нападник якої, вийшовши один на один з воротарем, переграти його так і не зміг. А от уже на 11 хв полонківчани організовують чудову комбінацію за участю трьох гравців, після якої Андрій Василевський записує взяття воріт на свій рахунок. Надалі атаки обох суперників носять хаотичний характер. Тож часті втрати м’яча заздалегідь до підступів чужих воріт швидше за все є як правило, а не як винятком. Свідченням такої гри і став другий гол у ворота «Любарта». Саме вони за сім секунд до завершення тайму отримали право на кутовий. Та неточна передача, перехоплення м’яча Сергієм Василевським, і швидка контратака приносить другий гол його команді практично з сиреною про завершення першого тайму.

Розпочати другий тайм з центра майданчика футзалісти «Любарта» вирішують ударом по воротах. Кулястий летить значно вище воріт. В подальшому гра команд мало чим відрізняється від першого тайму. Тож після чергової втрати м’яча «Любартом» Федір Холодов свій шанс не втрачає і доводить рахунок до 3:0 на користь своєї команди. Саме цей гол добряче сколихнув номінальних господарів. Уже на 19 хв Іван Редько підступним ударом метрів з п’ятнадцяти скорочує рахунок до двох м’ячів. На 20 хв після схожого удару Сергія Воробея лише поперечина рятує полонківчан. Надалі активність «Любарта» дозволяє на 25 хв голом Івана Редька звести перевагу суперника до мінімуму. Але така гра і призвела до максимуму фолів, що дає змогу на пробиття дабл-пенальті для «Гіркої Полонки». Та Юрію Шуру переграти у такій ситуації воротаря суперників не вдається. А рахунок 2:3 на користь полонківчан залишається до фінальної сирени.

Кращі гравці: Іван Редько – Юрій Василевський