3: 3

Савчук Анатолій

Місто гірників зустрічає нас туманною погодою, але відчувається наближення свят Різдва Христового і Нового року. На вулицях НОвоволинська багато людей, машин і товарів, які прикрасять святкову Різдвяну вечерю в кожній оселі. Але переходимо до футзалу. У місті шахтарів відбувається матч 15-го чемпіонату Волині серед команд "ТТІ Нововолинськ" та "Аперкот-Вокер". Неймовірний ажіотаж навколо зустрічі. Зал спортивного комплексу міста заповнений вболівальниками і це при тому, що команди суперниці знаходяться на дні турнірної таблиці. З джерел вболівальників дізнались, що можна програти кому завгодно, але тільки не Ковелю і навпаки. Про саму гру скажу так: 3:3 - бойова нічия . Хронологія гри: 1-й м’яч був забитий на восьмій хвилині гравцем команди Ковеля — Андрієм Лукашуком. Не пройшло і кількох хвилин, як господарі зрівнюють рахунок. Автором голу став забивний Олег Сквира. Кожна хвилина гри проходить при обопільних атаках, як з однієі, так і з другої сторони. Вболівальникам це подобається. Перша половина гри закінчується нічиєю - 1:1. По самому сценарію гри, її динамічності і напрузі відчувалось, що в 2-му таймі буде зовсім інший результат. Так воно і сталось: на 18-й хвилині Олексій Федчин з Ковеля забиває другий м’яч . На 21-й хвилині голеадор та автор дублю Олег Сквира - зрівнює рахунок - 2:2. Такий результат не влаштовує господарів, тому вони за підтримкиі вболівальників хочуть мати перевагу в забитих м’ячах і відразу ж пропускають 3-й м’яч - Прекрасним ударом з 10 м гол забиває Олексій Федчук. Хронологія забитих голів говорить сама за себе. 27 хвилина , на якій герой матчу команди господарів - Олег Сквира - зрівнює результат . 3:3 - бойова нічия.