10: 1

Журибіда Віктор/Онещук Юрій

Зустріч лідера Другої ліги і претендента на мадалі повинна була бути видовищною і безкомпромісною, але підопічні Олександра Тищенка швидко розтавили всі крапки над «і» та довели що недарма знаходять на вершині «турнірки». Переглянувши відео з матчу ті хто не був присутній на грі, матимуть змогу насолодитись голами на будь-який смак і цікавими розіграшами комбінацій найкращих ветеранів Волинської області. Старт забитим голам дав Андрій Главацький влучним ударом метрів з 25! який застав зненацька голкіпера суперників. «Володимирівка» на досвіді контролювала хід поєдинку та плела мережу з коротких пасів та хитрих комбінацій, задурманюючи голову суперників. Середина першого тайму була насичена на гольові події. Скориставшись єдиною помилкою «поважних» Богдан Репецький віддав на вільного партнера  - Сергія Кулюка якому залишалось лише влучити у пусті ворота і рахунок став 1:1. Але як то кажуть не довго музика грала… Швидкі висновки з попереднього епізоду і у наступних дві хвилини м’яч тричі побував у сутці воріт «Кременця». Курйозний гол трапився на диво і для самого автора забитого м’яча – Олександра Антонюка, який вже лежачи якимось чином зумів кулятого проштовхнути скрізь пальці голкіпера 2:1. По забитому м’ячу провели Петро Шелест та Олег Юрчук, забігаючи на перед оформили по хет-трику, вразивши порожні ворота після рекошетів. Друга половина зустрічі нічим не відрізнялась від першої. Чудову гольову комбінацію змайстрували нестримні Михайло Сомик і Петро Шелест, перший віддав елегантний пас, а другий елегантно перекинув голкіпера вразивши ворота, де голкіпер був безсилий. Саме з цього моменту розпочалась «гольова лавина» під яку потрапили рожищани. В результаті у другому таймі «ветерани» провели шість без відповідних голів з чим і змирились хлопці із села Кременець. А зустріч завершилась розгромними 10:1. «Поважні» закріплються на вершині турнірної таблиці, а кременчанам вартує в матчах що залишились грати безпомилково і надіятись на осічку суперників, щоб заскочити в медальний залік «регулярки».

Кращі гравці: Сомик Михайло – Кулюк Сергій