1: 5

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор

По сім очок перед сьогоднішньою грою у графі турнірної таблиці нараховували обидві команди, а заодно і сусіди даної турнірки. Різниця лише у тому, що динамівці четверті, а «хлібопекарі» треті та з грою у запасі. Тож матч суперники розпочинають дещо сумбурно. Більше двох-трьох передач м’яч не затримується у ногах жодного з опонентів. «Динамо» намагається зустрічати та дещо пресингувати суперника уже на чужій половині майданчика. «Теремно» ж грає від оборони. Для підтримки високого темпу атакуючих дій біло-голубі намагаються дотримуватись тактики із частою зміною четвірок. Жовто-білі, в свою чергу, після організації поодиноких контратак миттєво повертаються до позиційної оборони, що суттєво ускладнює динамівцям налаштувати прицільні удари по воротах. На 7 хв першого тайму суперники, включивши максимальні швидкості, організовують один одному дошкульні контрвипади, та до взяття воріт справа так і не доходить. На 11 хв відмінну нагоду відкрити рахунок втрачає Роман Москвич. Вивільнившись від суперника, нападник пробиває по воротах метрів з вісьми – кулястий просвистів над поперечиною. На 13 хв чудову реакцію уже демонструю воротар «Динамо» та відводить загрозу на кутовий. Остання хвилина тайму в чергове запам’яталась гострими моментами. Спочатку напад «Динамо» заробляє стандарт напроти воріт суперника, після виконання якого м’яч знову оминає поперечину поряд, а згодом за 23 секунди до завершення тайму уже захист тих же динамівців «наварює» вільний біля власних воріт. Нехитрий розіграш і удар Дмитра Бурковського відправляє суперника з голом у роздягальню.

На початку другого тайму уже на 17 хв «ТеремноХліб» завдяки зусиллям Дмитра Максимчука знаходить слабинку в обороні «Динамо» на правому фланзі та подвоює рахунок у грі. Загалом підлаштувавшись переважно до одноманітних атак «Динамо», «хлібопекарі» продовжують впевнено вести гру від оборони і в другому таймі. Синьо-білі дещо нарощують силу власних атак, та фортуна цього вечора не на їх стороні. На 24 хв реальний шанс скоротити рахунок втрачає Богдан Понагайба. У той час контрвипад від «Теремно», і Роман Воробей робить рахунок 3:0. «Динамо» переходить на гру у п’ять польових, за що на 25 хв їх карає Михайло Байбула. Синьо-білі рук не опускають і продовжують натиск. Та тут уже на заваді надійна гра воротаря суперника. І лише на 29 хв Ігор Блажиєвський дещо скорочує рахунок. А останнє слово у підрахунку голів матчу все ж за «Теремно». За 4 секунди до кінця гри відзначається Михайло Байбула, і рахунок 5:1 на користь його команди.

Кращі гравці: Ігор Блажиєвський – Михайло Байбула