2: 1

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор

Не поспішають обидві команди форсувати події біля чужих воріт, немов для пристосування та вивчення тактичних дій один одного. Тож перші дві хвилини взагалі відбуваються без воріт. Та щойно на табло йде до завершення друга хвилина як Карпюк Денис перериває на своїй половині майданчика комбінацію хорівчан і миттєво по центру мчить до воріт суперника. Згодом щойно звільнившись від опіки суперника, наважується на удар по воротах метрів з вісьми, і рахунок першим же ударом по воротах відкрито – кулястий залітає у праву від воротаря шістку. З цього моменту ініціативою дещо заволодіває команда-автор голу. Невдовзі, коли спливала 4 хв «Крошу» не реалізовує практично стовідсоткову можливість подвоїти рахунок. Після виконання стандарту, який лучани заробили навпроти воріт, м’яч уже летить у пусті ворота, та в останню мить від неминучого голу рятує захисник. Згодом, за рахунок активних переміщень більше комбінує «Надія-2». Саме хорівчани на 12 хв могли відновити рівновагу, та воротар «Крошу» реагує достойно на потужний удар зі штрафного. Через 30 секунд така ж ситуація уже з гри – воротар знову на висоті. Ще за декілька секунд натиск «Надії-2» завершується ударом над поперечиною. І все ж перевага на останніх хвилинах тайму від номінальних господарів дає свої плоди. Рівно за одну хвилину до його завершення Віталій Марчук замикає передачу Юрія Савчишина, чим і зрівнює рахунок.

З початку другого тайму атаки «Надії-2» ще більш наполегливі та небезпечніші. Результатом чого на 19 хв стає гол Володимира Кліша. Загалом техніка гравців обох команд та їх фізичні кондиції у другому таймі дозволяють грати у комбінаційний та швидкий футзал з використанням небезпечних пострілів по воротах. Для порятунку гри «Крошу» за дві з половиною хвилини до завершення матчу вдається до гри у п’ять польових гравців. «Надія-2» активно пресингує уже на вершині власної половини майданчика. Такі дії не дозволяють супернику створити бодай один небезпечний момент. Така гра так і завершується вольовою перемогою хорівчан з рахунком 2:1.

Кращі гравці: Віталій Марчук – Денис Карпюк