3: 3

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор

Спокійно, розважливо використовуючи всю ширину футзального майданчика, розпочинають гру сьомого туру п’ятнадцятого ювілейного чемпіонату суперліговики МФК «Хорів» та «ТеремноХліб». Впевненість у своїх власних діях дозволяє командам демонструвати малюнок гри справжнього футзального дійства. Різноманітні комбінації з переходами від оборони до атакуючих дій глядачі смакують з самого початку гри. Щоправда, перша половина тайму пройшла без голів та гольових моментів. Навіть влучання кулястого у поперечину «хлібопекарів» на 6 хв можна назвати швидше випадковістю завдяки незначному рикошету, аніж ударом по воротах. А перша ж небезпека віля воріт «Хорова» завершується їх взяттям. На 7 хв відзначається Максим Ядловський. Та гол хорівчан з гри не вибив, попри те, що сьогодні їм протистояв суперник, який має амбітні наміри поборотись за п’єдестал. Це доводить і той факт, що, обороняючись, «хлібопекарі» за чотири хвилини до завершення тайму напрацювали аж на п’ять фолів. Мабуть, саме це їх спонукало у відборі грати більш обережно. Чим за одну хвилину тридцять дев’ять секунд до завершення тайму користається Олександр Проскурін та зрівнює рахунок.

На початку другого тайму номінальні гості, немов пригадавши, що саме вони є фаоритами матчу, знову беруться за справу всерйоз. Їх атаки завдають немало клопоту як захисту, так і кіперу суперника. Тож після певного натиску хорівчани двічі дають збій у захисті, і 17 хв та 20 хв знову за футзалістами з «Теремно» - голи на рахунку Романа Воробея та Максима Герасимука. Здавалось, «Теремно» знову набрали своїх обертів і їх уже не зупинити, як у попередньому турі з «Динамо». Та не так сталось, як гадалось. Навіть за такого рахунку «Хорів» створює свої моменти – правда безгольові аж до 25 хв. Саме тоді Роман Тарасюк скорочує рахунок у грі до мінімуму. Надалі склалось враження, що «хлібопекарі» уже грають на збереження переможного рахунку, а хорівчани, окрилені успіхом, продовжують організовувати свої атаки. І це їм приносить свої плоди, на 28 хв Олександр Малиновський зрівнює рахунок. Тут у ва-банк ідуть уже жовто-білі, та схилити шальки терезів на свою користь їм уже не вдається. Бойова нічия 3:3 сьогодні більш на користь хорівчан, аніж їх суперників.

Кращі гравці: Олександр Малиновський – Роман Воробей