2: 4

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор

З перших хвилин жоден з суперників не має намірів поступатись один одному в боротьбі за м’яч. Тож на початку гри виникає сумбур та жорстка чоловіча боротьба. І саме за такої гри уже на 55 секунді Сергій Трофимчук виводить «Трейдерс» вперед. Та згодом ситуацію та напругу в матчі розряджає зникнення напруги в електромережі. Для перезарядки та підключення електропостачання знадобилось декілька хвилин. Після поновлення гри гравці команд дещо охололи у своїх амбіціях і почали грати більш спокійно та розважливо. Але незначна територіальна перевага і надалі проглядалась за футзалістами «Трейдерса». Це і дало їм можливість на 5 хв подвоїти рахунок – відзначається Артем Пашківський. Для збиття натиску гостей номінальні господарі на 8 хв беруть тайм-аут. Схоже, за цей період наставнику «Камаза» вдається внести певні корективи у гру своєї команди. Друга половина тайму проходить уже за рівної гри, обидві команди організовують дошкульні контрвипади. На 13 хв за «Камаз» ледь не відзначається Тарлан Гаджиєв – та воротар тягне з дев’ятки.

Віддавшись на повну наприкінці першого тайму, у другій половині команди виглядають дещо втомлені. Їх атаки не надто швидкі та виразні. Зачасту для запобігання небезпекивласним воротам гравці вдаються до неспортивної поведінки під час зриву атак, що миттєво карається арбітрами якщо не фолом, то «гірчичником». Нерідко брак техніки не дозволяє завершити атаки ударами по воротах. У другій половині тайму явно виділяється гра Тарлана Гаджиєва, який за рахунок індивідуальних дій раз по раз починає створювати небезпеку біля воріт «Трейдерса». Відзначившись та скоротивши рахунок на 21 хв, Тарлан ледь не зрівнює його на 26 хв. Та в другому випадку мяч, облизнувши стійку, залишив межі майданчика. І все ж наполегливість Гаджиєва на 27 хв отримала свою нагороду. Після його передачі Роман Козак рахунок зрівнює. Та не встигли «камазівці» порадіти забитому м'ячу, як «Тредерс» знову попереду – гол на тій же 27 хв до свого активу записує Артем Пашківський. Кінцівка гри «Камаза» у п’ять польових гравців іде на користь супернику. За 7 секунд до фінального свистка хет-триком у пусті ворота остаточний рахунок 4:2 на користь своєї команди встановлює Артем Пашківський.

Кращі гравці: Тарлан Гаджиєв – Артем Пашківський