0: 2

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор

Перенесений матч суперліговиків по його завершенні вносив певні корективи у верхній частині турнірної таблиці. «Хлібопекарі» у разі своєї перемоги зрівнювались за набраними очками з сьогоднішнім опонентом. Перемога ж «Любарта» дозволяла б їм обійти «ТТІ» з Нововолинська та наблизитись до одноосібного лідера «Надії», закріпившись після восьмого туру на другій сходинці. Тож починають гру обидві команди, обравши тактику позиційної боротьби від оборони. Саме за такого перебігу подій перший прицільний удар по воротах свого візаві з центрального кола майданчика наносить Станіслав Горнік, щоправда м’яч просвистів над поперечиною. Надалі проглядаються награні комбінації від обох суперників з незначною територіальною перевагою «Любарта». Та бездоганна гра «Теремно» у захисті плюс надійні дії їх кіперів втілити таку перевагу у забитий гол номінальним гостям не дозволяють. Загалом у першому таймі футзалісти демонструють швидкісний та якісний футзал, проте без голів.

З початку другого тайму свій натиск «Любарт» дещо посилює. І лише відчайдушний сейв від Андрія Янчука не дозволяє супернику відкрити рахунок уже на 16 хв. Через хвилину надійно грає уже його візаві – Станіслав Горнік. Слід також зазначити, що гра першого тайму була досить коректною, де арбітри зафіксували лише два фоли у пасиві «Любарта». Що не можна сказати про початок другого тайму. На 20 хв завдяки натиску «Любарта» у пасиві «хлібопекарів» уже чотири фоли, що надалі їх спонукало грати більш обережно саме у відборі м’яча. Це і посприяло на 25 хв Олександру Сименку звільнитись від захисту та бездоганним ударом відкрити рахунок у грі. Після пропущеного голу біло-жовті дещо розкриваються, що дозволяє глядачам спостерігати ще більш динамічний та відкрити футзал. І тут свою майстерність демонструють не лише польові гравці, а і стражі воріт. Та навіть надійна гра від Андрія Янчука за 39 секунд до завершення матчу дає ще один збій. Пробивши по воротах метрів з двох впритул, Максим Матвійчук подвоює рахунок і встановлює кінцевий результат матчу 2:0 на користь «Любарта».

Кращі гравці: Роман Воробей – Станіслав Горнік