5: 1

Журибіда Віктор/Голоскоков Дмитро

Матч за «шість очок» між «батюшками» та «пекарями» визначав, хто займе третю сходинку Третьої ліги  за два тури до кінця «регулярки». Емоційна напруга відчувалася ще під час розминки, а як тільки арбітр дав свисток про початок гри здалося, що на майданчик ніби почав поступати передгрозовий озон. Гравці не шкодуючи сил рухалися без м’яча, намагалися швидко пересувати «кулястого», грамотно тримали зони, відчайдушно вступали в одноборства, намагалися прицільно вдарити за першої-ліпшої нагоди. Слід сказати, що епізоди виникали біля обох воріт, проте, можливо, дещо більше ігровою ініціативою володіли гравці православної команди, а тому цілком закономірно першими добилися успіху саме вони. Вдалим введенням м’яча від свого воротаря скористався Кирило Шпаковський і рахунок було відкрито. «Хлібопеки» відповіли декількома гострими випадами, але на висоті був голкіпер «Покрова» Богдан Шостак. Гол забитий в середині першого тайму став єдиним голом до перерви, а така перевага у футзалі ні про що не говорить, і нічого не гарантує. Після перепочинку гравці з подвоєною енергією заходилися визначати переможця в протистоянні. На третій хвилині «пекарям» вдалося розіграти непогану комінацію біля воріт «батюшок»: Ігор Сліпчук зумів відірватися від свого «опікуна», отримав пас від Данила Горощука і впритул увігнав м’яча під поперечину. Нічия 1:1! Від цього моменту почалося найцікавіше: стало зрозуміло, що все вирішиться на останніх хвилинах, і все вирішить наявність фізичних та моральних сил на кінцівку матчу. В дещо кращому становищі була команда «Покров»: заміна повної четвірки плюс одиночні заміни в граючих четвірках дозволяли тримати високий темп, тоді як «Теремно хліб» , незважаючи на повноцінну лаву запасних проводив заміни по позиціях. Зрештою, як часто буває, остання п’ятихвилинка розставила усі крапки над «і». Активний Кирило Шпаковський обігрався у «двоходовочку» з Андрієм Шокало, скинув колезі на «верхівку» під удар і Андрій пробив і влучно і потужно. Радісні емоції спонукали «батюшок» до більш розкутої та настирливішої гри і вже за дві хвилини Кирило Шпаковський виконав два абсолютно однаковісіньких голи з лівого флангу в дальній кут воріт. Тайм-аут, який взяли «пекарі» не врятував – за півтори хвилини до фінальної сирени Максим Дзекан остаточно поховав своїм голом інтригу матчу і сподівання «Теремно хліб» бодай, на нічию. Отже «Покров» зумів зайняти призове місце в турнірній таблиці і намагатиметься зберегти його в останніх двох матчах чемпіонату, тоді як для «теремнівців» медальні нагороди переходять в розряд теоретичних побудов «якщо – то…»

Кращі гравці: Кирило Шпаковський – Назар Лич