2: 1

Знову ж таки дівчата проти хлопців, і знову ця різниця в зрості. Завдяки перевазі «любартівці» спритно й без зайвих зусиль обводять суперниць стаючи причиною їхньої злості. Безумовною «перчинкою» гри стає Іван Дерик, який забиває автогол й отримує не надто ласкаві слова тренера. Ось так легко й без зусиль «Маневичі» отримують перший гол. Та Івану швидко вдається реабілітуватися завдяки своєму  голу на десятій хвилині гри. Таким чином, рахунок стає рівним.

Між таймами глядачі мали хорошу нагоду побачити міні-гру з баскетболу, адже саме цим займалися змучені нудьгою арбітри.

«Та куди ж ти біжиш?!»,- з початком другого тайму, тренера «Любарта» покидають нерви і, думаю, скоро й голосові зв’язки. А от тренер «Маневич» надзвичайно спокійна, та щаслива жінка, бо її дівчатам, на вісімнадцятій хвилині вдалося забити другий гол. Зробила це Юлія Ващишина, саме такий рахунок і залишився до закінчення матчу, 2:1.