32: 22

Ярмольська Яна/Онищук Юрій

Кубковий вікенд 15-го ювілейного сезону в спорткомплексі ОДЮСШ відкривали третьолігові колективи, а саме на стадії чвертьфіналу Кубку Прогресу  зустрілись «Покров» та ФК «Дубнівська». В «регулярці» команди вже зіграли, ще в першому турі, де розписали результативну та бойову мирову 4:4. Вибувши з гонки за звання чемпіона Третьої ліги, «Покров» прагне підняти над головою кубковий трофей, а трішки відстаючі в «турнірці» «Дубівська» довести що вони ні чим не гірші і також заслуговують на «віктрію» у кубковій історії. Провівши кілька небезпечних атак в дебюті гри «духовники» показали рішучість у своїх намірах, але їх впевнено нейтралізував голкіпер. Звичайнісьнікий аут біля воріт гостей переріс у ефектний гол. Андрій Шокало відкотив «кулястого» на набігаючого Павла Кутецького, який вгатив м’яч у сітку воріт. На такий сценарій явно не розраховували «дубнівські» хлопці, та стали діяти більш впевненіше в атаці. Що стало помітно не озброєним оком. Чудовий розіграш вийшов у «червоно-чорних», протягнувши «селект» через все поле наче на тренуванні,  Андрій Чернов «обстукався» із партнером по команді та отримавши пас у відповідь опинився перед пустими воротами та не мав права схибити і не схибив, вибачте за тавтологію, зрівнявши рахунок. Під завісу першого тайму Андрій Шокало мав змогу вписати своє ім’я в графі «голи» ігрового протокола коли зненацька для всіх вирішив пробити з пристойної відстані по міркам футзалу, але кіпер чудово зреагував і у відчайдушному стрибку та перевів «шкіряного» у стійку. Друга половина зустрічі була під контролем представників одного з районів міста Луцьк, які прибавили в порівнянні з першим  таймом.  Раз по раз атаки ставали все гострішими. В черговій атаці гості зуміли вийти вперед, відзначився дублем Андрій Чернов. Час спливав і грав не на руку «батюшкам», які під кінець гри заволоділи ініціативою, котра візуально зумовлена короткою  лавою запасних, чого не скажеш про «Покров». Нагороду за сейв року вже можна віддавати Андрію Захарчуку (полоьовий гравець!), який в падінні головою виніс м’яч із пустих воріт, після удару впритул врятувавши колектив від неминучого голу. Слідом «фейл» матчу у виконанні Олексія Видрича, після того як до нього відскочив м’яч і будучи перед пустими воротам Олексій примудрився запустити «селект» на трибуни, розпачу на його обличчі не було меж. На останніх секундах Максим Дзекан після не порозуміння між захисниками з межі карного майданчика надіслав «кулястого» у сітку воріт чим зрівняв рахунок і перевів гру у після матчеві пенальті, які по суті є лотереєю. Точнішими у шестиметрових ударах були підопічні Дмитра Голоскокова, які стають першими півфіналістами Кубку Прогресу де чекатимуть наступного суперника.

Кращі гравці: Кутецький Павло – Чернов Андрій