2: 3

Журибіда Віктор/Гетьман Василь

Заглянувши в турнірну таблицю Суперліги перед звітною зустріччю, якось незвично було сприймати той факт, що два таких амбітних колективи знаходяться в числі аутсайдерів  "регулярки",  що в свою чергу засвідчує про зростаючий рівень команд  елітного дивізіону волинського футзалу. В матчі 1-кола  суперники зустрічались на  арені ковельчан, де господарі здобули важку перемогу з рахунком 7:5, але в разі реваншу в звітній зустрічі на паркеті луцької  ОДЮСШ, номінальні господарі  доганяли за очковим багажем своїх опонентів. Але ж це Суперліга і так просто три очки тут не здобуває ніхто і не важливо в якій частині  "турнірки" суперник знаходиться.
   В дебюті зустрічі дещо активніше виглядали хорівчани, було враження, що вони прагнули якомога швидше повести в рахунку, але гравці команди з міста залізничників  досить чітко та злагоджено діяли в обороні, не даючи особливих привидів для хвилювання своєму кіперу Богдану Васильчуку. Та все ж на 4-хв команда з Хоріва вийшла вперед,  забивши досить несподіваний і курйозний гол не без долі везіння та допомоги своїх суперників.Після обіграшу з лівого флангу Роман Тарасюк зробив сильний простріл у воротарський майданчик аперкотівців і м'яч  "зрадливо"  відскочив у порожні ворота від ноги досвідченого Віталія Кашуби. Пропустивши після прикрого автоголу, гості відразу ж додали в плані швидкості на майданчику, заграли набагато активніше спереду і один за другим гострі моменти стали виникати поблизу володінь  Юрія Колодюка. В кількох епізодах смугастим явно пощастило, але під завісу 1-тайму  швидкий розіграш Портянко----Кашуба----Івко----Романчук і останній ставить ефектну крапку в цій комбінації. Віталій пробивав уже практично в порожні ворота, але з досить гострого кута. За нічийних 1:1 команди обмінялись воротами і за досить схожим ігровим сценарієм та малюнком проходив 2-тайм матчу. Ніщо не віщувало біди ковельчанам, але скидка з кутової позначки Владислава Семенчука і Віталій Бенедицький з дуже гострого кута прошиває кіпера гостей. Треба віддати належне ковельчанам, які знову захопили ігрову ініціативу, створили багато гольових моментів, але м'яч вперто оминав ворота господарів. Хорівчани  часто не встигали за прудконогими гостями, а тому дедалі частіше порушували правила,  назбиравши під завісу зустрічі критичний гандикап фолів. Але якою ж інтригуючою та яскравою видалась розв'язка в цій зустрічі! На останній хвилині Віталій Кашуба зручно відпасовує на Олександра Портянка, той вривається на вбивчу позицію і потужним ударом відновлює рівновагу. Після розіграшу з цетру майданчика  "вокарівці" вмикають пресинг, відбирають м'яч і проводять свою атаку. 1,7сек----саме стільки часу залишалось до закінчення цього захоплюючого поєдинку, коли арбітр Олена Хомич справедливо зафіксувала  6-фол  МФК "Хорів" у 2-таймі.Кращий гравець ковельської команди в цьому матчі з 8-м номером на футболці чітко і впевнено реалізовує  "дабл"-пенальті та вириває надважку перемогу своєї команди.
   Кращі  гравці: Коляда  Микола - Портянко  Олександр