3: 4

Ткачук Лука/Журибіда Віктор

Практично сусіди та претенденти на медалі п’ятнадцятого ювілейного чемпіонату зустрілись у перенесеному дев’ятому турі серед клубів четвертої ліги. На початок гри у кращому становищі з двадцять одним очком, посідаючи другу сходинку у турнірній таблиці, знаходиться ФК «Локі», спортивний клуб «Лайм Фіт» вийшов на майданчик у ролі наздоганяючого з вісімнадцятьма очками, посідаючи четверту сходинку турнірки. Та статус фаворита даної гри уже на 1 хв розігрують Дмитро Піддубний та Дмитро Медунецький, де останній вколочує м’яч у ближню дев’ятку з лівого крайнього метрів з п’яти. Подвоїти рахунок цей же тандем міг уже на 2 хв, та у завершальній стадії нападник по м’ячу не влучає. Дещо оговтавшись від стартових атак «Локі», «Лайм Фіт» на 4 хв та 5 хв уже всерйоз турбує Дмитра Притулюка – останній на висоті. Згодом для підсилення натиску на ворота «Локі» поодиноко підключається воротар господарів. Та піймавши кураж у грі, його опонент залишає свої ворота до кінця першого тайму недоторканими. Загалом за досить коректної гри з одним фолом у таймі та, незважаючи на гострі моменти, які створювали обидві команди, рахунок першої половини гри так і не змінився.

Багатим на гольові моменти виявився і другий тайм. Гостротою своїх атак суперники уже обмінялись на 15 та 16 хв. Згодом ФК «Лайм Фіт» все частіше і частіше грає з п’ятьма польовими. Активний відбір від «Локі», і на 19 хв кулястий двічі прямує практично в пусті ворота, та в обох випадках захисту вдається загрозу ліквідувати. Чого не можна сказати про перехват м’яча Дмитром Піддубним на 20 хв, який робить чергове перехоплення та миттєво направляє кулястого у пусті ворота метрів з двадцяти. Результативною стає і 21 хв. Голами обмінюються Ігор Грицюк та Василь Пилипюк. А подвиг Дмитра Піддубного на 22 хв повторює Дмитро Медунецький – такий же перехват у центрі і такий же миттєвий гол в пусті ворота. З цього моменту ФК «Локі» вирішує, що гру зроблено, і свою гру дещо послаблюють. Цим миттєво користаються Сергій Кашицький та Ігор Грицюк, скоротивши рахунок до мінімуму уже на 23 хв. Та на більше жодної з команд до кінця гри так і не вистачило. Мінімальна перемога 4:3, і «Локі» закріплюється на другій сходинці турнірки. Шанси «Лайм Фіта» на медалі дещо погіршуються.

Кращі гравці: Дмитро Салєй – Дмитро Медунецький